Найсвіжіше:
• Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років
rss

В жителя Гусятинщини виявили наркотичні речовини та боєприпаси


Опубліковано: 9 Лютого 2023р. о 16:02

 

Працівники відділення поліції №3 м. Гусятин відкрили два кримінальних провадження щодо місцевого мешканця. Міру покарання чоловіку обере суд.

Поліцейським стало відомо, що 60-річний чоловік в своєму помешканні незаконно зберігає небезпечні предмети. Під час санкціонованого обшуку в краянина виявили 32 патрони різного калібру.

Окрім цього на горищі будинку працівники поліції виявили сушені рослини коноплі загальною вагою близько 2,3 кілограми. Як повідомив підозрюваний, рослини він вирощував на власному господарстві та зберігав для власних потреб.

Рослини та патрони правоохоронці вилучили та направили на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 263 та частини 2 статті 309 Кримінального кодексу України».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
15 Липня
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше