Найсвіжіше:
• У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку • У тернопільському парку «Сопільче» водій самоката збив дитину та втік • В 3-й школі Тернополя вчителям пропонують використовувати російські сайти?
rss

В останній день 2024-го року Волинь отримала нового заступника ОДА


Опубліковано: 31 Грудня 2024р. о 22:57

Романа Романюка, який до цього обіймав посаду керівника секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, призначено заступником голови Волинської обласної державної адміністрації. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Нагадаємо, що Роман Романюк був депутатом Луцької міської ради, членом фракції «За Україну!». Згодом він увійшов до групи «Рідне місто», а у 2015 році – до фракції БПП «Солідарність».

У 2015 році очолив обласний осередок партії БПП «Солідарність». На місцевих виборах 2015 року балотувався за списками цієї партії до Луцької міської ради, однак не набрав достатньої кількості голосів.

У 2020 році балотувався до Волинської обласної ради від партії “Слуга Народу”, але не пройшов.

З лютого 2017 року очолював Волинський обласний центр зайнятості.

З липня 2022 року Роман Романюк працював керівником секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.


Джерело: Волинь.ua
Рубрика:





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше