Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

В Міжнародний жіночий день 8 березня послуги ПриватБанку будуть доступні в онлайн-режимі


Опубліковано: 7 Березня 2017р. о 9:53

Untitled-2

У період святкування 8 березня усі сервіси ПриватБанку будуть доступні клієнтам в онлайн-режимі 24/7/365. Працюватимуть усі дистанційні сервіси, термінали самообслуговування та банкомати. Разом з тим надання послуг для клієнтів в відділеннях банку в період святкування Міжнародного жіночого дня  – буде припинено.

Згідно встановленого графіку:

07.03.2017 – усі відділення ПриватБанку праюватимуть за скороченим на 1 годину робочим графіком.

08.03.2017 – усі відділення ПриватБанку не працюватимуть.

Протягом святкування безперебійно працюватиме сервіс Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, за допомогою яких можна буде оплатити рахунок, купити квиток на транспорт, отримати чи відправити переказ, поповнити депозитний рахунок чи рахунок мобільного оператора та здійснити інші послуги.

Щиро вітаємо усіх жінок з нагоди прекрасного свята вести та бажаємо сонячного тепла, весняного настрою та нев’янучої краси і жіночої чарівності.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше