Регіональний експрес із Чернівців до Львова (через Тернопіль) планують відновити в березні 2025 року, повідомили в Укрзалізниці. Його скасували 16 січня через капітальний ремонт дизель-поїзда серії ДПКр-2, який курсував на цьому напрямку, кажуть в установі.
До 13 грудня 2024 року потяг курсував під номером 702/701. Він мав заповненість 94% у напрямку Львову і 91% – до Чернівців. Ним можна було дістатися Львова за чотири з половиною години.
Після зміни графіка на 2024–2025 роки потяг отримав новий номер – 802/801. Проте він курсував лише в окремі дні, які визначали «піковими».
Маршрут проходить Тернопільщиною через обласний центр, Теребовлю, Чортків, Товсте і Заліщики. Дістатись із Чорткова до Тернополя цим потягом можна за 1 годину 53 хвилини, з Чорткова до Львова – за 3 години 56 хвилин, а з Чорткова до Чернівців – за три години.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн