Найсвіжіше:
• У Тернополі через відмову мешканки не можуть прибрати величезні бурульки з балкона • На Запоріжжі загинув працівник тернопільського медуніверситету • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 20 січня • Війна забрала життя 37-річного воїна з Тернопільщини • Поліція розшукує безвісти зниклу 58-річну мешканку Зборівщини • Що таке дифузор з паличками і для чого він потрібен • Студент з Бережанщини з друзями зібрав кошти на 33 пікапи для ЗСУ • Мав шість братів і семеро сестер: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Прокурори кличуть до суду Тернопільську міську раду • “МаксБуд” – єдина з 38 команд Тернопільської футзальної ліги, яка набрала 100% очок • На Борщівщині майстер лісу допустив незаконну рубку 32 дерев • Трійка лідерів другої футзальної ліги Тернопільщини: команди розділяє одне очко • Матеріали інтимних товарів: безпечний вибір для здоров’я • Нa Тернопільщині виробничі відходи зі спиртзaводу витекли нa дорогу міжнародного значення • На Кременеччині сталися одразу дві смертельних пожежі • На Тернопільщині 19 січня світла стане ще менше: оновлені графіки • Перша Тернопільська футзальна ліга: лідери синхронно перемагають • На Сумщині загинув снайпер з Тернопільщини • Одне з найбільших міст Тернопільщини хоче мати пряме залізничне сполучення з Ужгородом • Біля Тернополя горіла пилорама • Як треба молитися за перемогу України над агресором: молитва від священника-блогера Олексія Філюка • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 19 січня • Екснападник тернопільської “Ниви” підписав контракт з лідером 2 ліги • На Запоріжжі внаслідок осколкового поранення загинув солдат з Тернопільщини • На Луганщині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини
rss

«УДАР Віталія Кличка» пропонує запровадити принцип «єдиного вікна» при вступі до територіальної оборони


Опубліковано: 16 Лютого 2022р. о 12:30

В умовах загрози повномасштабного вторгнення партія «УДАР Віталія Кличка» закликає керівництво держави спростити процедуру вступу до територіальної оборони по всій країні.

УДАРівці наголошують на тому, що підписання контракту резервіста має відбуватися максимально швидко та за принципом «єдиного вікна». 

Такий механізм вже застосували у столиці, де відкрився перший рекрутинговий центр територіальної оборони, а також готується до відкриття другий такий центр.

– Ми запропонували Міноборони і відпрацьовуємо механізм, щоб максимально спростити процедуру підписання контракту резервіста. Бо сьогодні вона – складна і розтягнута в часі. Доброволець повинен кілька днів тільки довідки збирати та ходити до військкомату. Ми ж створюємо «єдине вікно». Відкрили також у столиці перший рекрутинговий центр територіальної оборони на вул. Хрещатик, заявив лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко.

У партії зазначили, що для комплектування підрозділів бригади територіальної оборони резервістами у Києві створена гаряча лінія КМДА. Кожен охочий може звернутися за номером: 063 651 44 46.

Не можна дозволити, щоб бюрократичні перепони стали на заваді формуванню укомплектованих та боєздатних підрозділів, тому досвід Києва потрібно негайно поширити на всю країну, кажуть в «УДАРі Віталія Кличка».

 Українці, які висловили бажання захищати країну в лавах тероборони, не мають витрачати кілька днів на збір довідок та ходіння по різних інстанціях. Все має відбуватися в одному місці, швидко і зручно для людей, резюмували в «УДАРі Віталія Кличка».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
19 Січня
18 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше