Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

У Заліщиках зловмисник підпалив елітний автомобіль (+фото)


Опубліковано: 18 Травня 2023р. о 13:09

Умисне пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду в особливо великих розмірах, інкримінують слідчі жителю Заліщик. 37-річному чоловікову уже повідомили про підозру та обрали запобіжний захід – домашній арешт у нічну пору добу.
Ще 14 квітня близько 2 години ночі на лінію “102” зателефонував житель Заліщик і повідомив, що у дворі будинку на вулиці Степана Бандери горить автомобіль марки Mercedes-Benz Ml 350.
На місце пригоди виїжджали пожежники та працівники поліції. Вогонь рятувальники ліквідували, але він суттєво пошкодив транспортний засіб.
Працівники слідчо-оперативної групи та фахівці служби надзвичайних ситуацій встановили, що автівка спалахнула в результаті підпалу.
У ході проведених оперативно-розшукових дій, працівники карного розшуку Тернополя та Чорткова спільно з експертами кримінального аналізу вийшли на слід підозрюваного. Позашляховик підпалив місцевий житель.
Свої дії пояснити чоловік не може, але каже, що на момент злочину перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння.
Сума збитків встановлюється. За дане правопорушення чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі. Триває слідство.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше