Найсвіжіше:
• Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео
rss

У Тернополі засудили військових за організацію масштабної схеми з продажу наркотиків


Опубліковано: 13 Липня 2025р. о 15:45

На Тернопільщині дев’ятьом чоловікам, шестеро з яких – військовослужбовці, призначили покарання за масштабну схему з розповсюдження наркотиків. Усі вони в суді свою провину визнали.

Досудове розслідування встановило, що шестеро жителів Тернопільської області спільно з двома мешканцями Сумщини та одним харків’янином організували масштабну злочинну групу з розповсюдження наркотиків на Тернопільщині та в сусідніх областях. Наркоторговці розробили чітку схему зі складами, «закладчиками» та магазинами в телеграмі. Наркотики їм присилали переважно з Сумської області через «Нову пошту» та Meest Express. Злочинна група на Тернопільщині діяла від початку 2024 року. Двоє організаторів – жителі Збаразької та Зборівської громад – до своєї роботи залучили ще сімох спільників, кожен з яких мав свою чітку роль.

«Організатори вирішили створити структурні частини, а саме: так званих “операторів”, “складів” та “кур’єрів”», – йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 30 червня.

«Оператори» повинні були знаходити клієнтів, спілкуватися з ними, продавати наркотики, контролювати кількість речовин, одержувати гроші, а також вирішувати різні питання, що стосуються обслуговування споживачів.

«Склади» повинні були виготовляти так звані «мастерклади» (велика кількість наркотичного засобу), пересилати їх за допомогою пошти по Україні та залишати у непомітних для сторонніх осіб місцях для дрібніших збувачів, для подальшого фасування та розкладання у вигляді «закладок» у роздріб.

«Кур’єри» повинні були відправляти та отримувати наркотики у відділеннях «Нової пошти» в Тернопільській області, забирати «мастерклади», фасувати, зважувати наркотики і виготовляти з них «закладки». «Закладки» залишали в непомітних місцях, фотографували та зазначали координати місця, надсилали повідомлення з адресою в боти телеграму клієнтам.

Загалом правоохоронці з’ясували, що злочинна група спеціалізувалася на продажі канабісу, амфетаміну та психотропних речовин 4-ММС та PVP. Продавали наркотики через магазини в телеграмі з назвами Galaxy Shop та Bank Shop. Під час слідчих дій правоохоронці також виявили в місті Конотоп нарколабораторію, де виготовляли амфетамін і вилучили там понад 0,5 кг цього наркотику.

У суді дев’ять обвинувачених свою провину визнали повністю. Одному з організаторів присудили 10 років позбавлення волі, сімом – 9 років ув’язнення, а ще одному 6 років в’язниці з конфіскацією майна. Всі вилучені наркотики суд постановив знищити. На вирок можна подати апеляцію.


Джерело: Захід нет
Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше