Найсвіжіше:
• Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів
rss

У Тернополі в аварії постраждав пішохід, а також два кермувальники


Опубліковано: 11 Листопада 2022р. о 15:37

 

Чотири автомобілі отримали механічні ушкодження, а двоє водіїв та один пішохід потрапили до лікарні – наслідки аварій у Тернополі 10 листопада.

Близько 8:40 водій автомобіля Nissan, рухаючись в напрямку вулиці Замонастириського на “Горбатому мосту” збив пішохода. За попередньою інформацією, дівчина переходила дорога в межах нерегульованого пішохідного переходу. Дев’ятнадцятирічну потерпілу госпіталізували до лікарні з тілесними ушкодженнями. 

Одна ДТП, чотири пошкоджених автівки та двоє кермувальників у лікарі. Аварія з такими наслідками трапилася неподалік ТРЦ “подоляни” близько 14:30. 

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водійка автомобіля OPEL INSIGNIA, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустила VOLKSWAGEN CADDY і врізалася в нього. Після удару автівки за інерцією відкинуло на інші іномарки, які стояли припарковані на узбіччі. Це SKODA та CHERY. В цих автомобілях на момент аварії людей не було. 

Двох кермувальників бригада екстреної меддопомоги госпіталізувала до лікарні. У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше