Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї


Опубліковано: 12 Лютого 2026р. о 7:50

9 лютого 2026 року до громадської організації «Ноїв Ковчег» надійшло повідомлення про знесилену собаку, з мотузкою на шиї, яка блукає вулицями міста, повідомляють Новини Тернопільщини.

Зі слів очевидців, у собаки часте слиновиділення, нічого не їсть, людей боїться і близько не підходить.

У коментарях під дописом люди підтримують волонтерів, пропонують оплатити лікування, лиш би знайшли тварину.

«Ми другу добу на нервах… Шукаємо, сьогодні знайшли, але вона дуже швидко та спритно пересувається, і ніч дається в знаки. Сьогодні спроби були, вона дуже налякана», – повідомили волонтери 10 лютого.

Працівники організації “Ноїв ковчег” просять про максимальний розголос, аби люди повідомляли про місце перебування собаки. Також волонтери припускають, що мотузка на шиї собаки зʼявилась невипадково – її намагались повісити.

собака

Станом на зараз є інформація, що тварину помітили перехожі та чекають на волонтера з наркозом, аби якнайшвидше спіймати та надати першу допомогу тварині.

Собачці також шукатимуть люблячу сімʼю.

За новинами ГО «Ноїв Ковчег» можна спостерігати за посиланням.


Джерело: Новини Тернопільщини
Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше