Найсвіжіше:
• Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу загиблого солдата • На війні загинув фотомитець та бджоляр з Тернопільщини • Стало відомо, скільки на Тернопільщині народилося дітей за минулий тиждень • Останній бій прийняв на Харківщині: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Визначилися півфінальні пари Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чернівці очолили рейтинг прозорості міст України • Футбольна Тернопільщина: команда з Гусятинщини здобула впевнену перемогу над ФК «Теребовля» • У Тернополі водій Mercedes-Benz в’їхав у дорожній знак • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернополя: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • Борьба с теневым гемблингом: какие инструменты используют в Европе? • У Тернополі водійка іномарки наїхала на знайому і врізалася в паркан • Коуч зі Зборівщини ввійшов до тренерського штабу клубу Прем’єр-ліги • Про складне простими словами: що криється за класами захисту вхідних дверей? • У Кременці водійка збила двох дівчаток • Житель Заліщицької громади зберігав кілограм артилерійського пороху • П’яний водій з Тернополя пропонував копам 300 доларів хабаря • Будівельна фірма з Тернополя увійшла в ТОП-10 за доходами • Топ-10 ідей для подорожей по Україні в 2025 році • Кредит онлайн – кому доступна ця послуга? • Тернопільщина потрапила в трійку лідерів України! • На Донеччині загинув 23-річний воїн з Тернопільщини • Значне відрахування студентів-чоловіків з коледжів та вузів прогнозують в МОН • Військовий зі Зборівщини нагороджений “Золотим Хрестом” • Росія почала літній наступ: Путін знову хоче дійти до Києва • 93-річний політв’язень з Тернополя: Я все життя боровся за Україну
rss

У Тернополі та Гусятині впіймали магазинних злодіїв


Опубліковано: 29 Січня 2023р. о 12:19

Позбавлення волі строком від п’яти до восьми років загрожує двом мешканцям області, які пішли на злочини. Міри покарання їм обере суд.

Одна з подій трапилася в обласному центрі. Оперативники Тернопільського РУП встановили, що місцева мешканка обікрала один з магазинів. Вона непомітно пронесла повз каси товар, за нього не заплативши.

Натомість в Гусятині підозрюваній не вдалося завершити задумане. На виході з крамниці її затримав працівник охорони, який викликав на місце правоохоронців. Жінка хотіла привласнити пляшку елітного алкоголю.

Працівники слідчо-оперативної групи встановили, що підозрювана мешканка Копичинців. Жінка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних протиправних дій.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
19 Травня
18 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше