Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

У Тернополі працює 18 пунктів мобільних та стаціонарних пунктів обігріву


Опубліковано: 21 Грудня 2022р. о 10:43

Станом на 20 грудня, у Тернополі працює 18 мобільних та стаціонарних пунктів обігріву, де усі охочі можуть зігрітись, випити чаю та за потреби скористатись електроенергією чи інтернетом. Частина з них працює цілодобово, інші – за графіком.

У зв’язку з діючими графіками вимкнень електричної енергії споживачам, а також через малу кількість відвідувачів пунктів обігріву у нічний період, тимчасово змінено графік роботи декількох пунктів обігріву «Тепле місто».  Зокрема, Центр науки (Площа Героїв Євромайдану, 4) та Центр дозвілля і молодіжних ініціатив (просп. Злуки, 45) працюватимуть за новим графіком – з 08.00 по 21.00 год.

У випадку критичної ситуації, пункти обігріву «Тепле місто» працюватимуть цілодобово, про що проінформуємо додатково.

З метою швидкого доступу та для зручності мешканців пункти обігріву нанесені на інтерактивну карту та доступні у мобільному телефоні  у додатку «е-Тернопіль» (який можна завантажити на свої телефони на Android та на iOS)

Нагадуємо, що у Тернополі пункти обігріву доступні за адресами:

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ:

МОБІЛЬНІ ПУНКТИ:

  • бульв. Данила Галицького (біля «Палацу спорту») –  цілодобово;
  • вул. Миру, 6 (поруч із ПК «Березіль») – цілодобово;
  • вул. Шкільна (біля районного будинку культури) – цілодобово;

СТАЦІОНАРНІ ПУНКТИ:

  • вул. Текстильна, 18 (Державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України у Тернопільській області) – цілодобово;
  • вул. Івана Котляревського, 22-А (1 ДПРЧ 1 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Тернопільській області) – цілодобово;
  • вул. Київська, 21 (Аварійно-рятувальна частина аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області) – цілодобово;
  • вул. Лесі Українки, 6 (Частина спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області) – цілодобово;
  • вул. Тролейбусна, 12 (2 ДПРЧ 1 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Тернопільській області) – цілодобово.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ «ТЕПЛЕ МІСТО» (стаціонарні):

  • вул. Лисенка, 8 (на базі Тернопільського міського територіального центру) – цілодобово;
  • просп. Степана Бандери, 94 (ПП «Східний масив») – з 08.00 по 17.00 год;
  • Центр науки, Площа Героїв Євромайдану, 4 – з 08.00 по 21.00 год;
  • Центр дозвілля і молодіжних ініціатив, просп. Злуки, 45 – з 08.00 по 21.00 год;
  • Залізничний вокзал, Майдан Привокзальний, 1 – цілодобово;
  • ПП «Люкс», просп. Злуки, 55 – з 08.00 по 17.00 год;
  • ДП «Фаворит», вул. Спадиста, 8 – з 08.00 по 17.00 год;
  • Дитячо-юнацький пластовий центр, вул. Юрія Федьковича, 11 – цілодобово;
  • ПП «Наш дім», вул. Клима Савура, 3 – з 08:00 по 17:00 год.
  • бульв. Дмитра Вишневецького, 8 (в приміщенні укриття) – з 08.00 до 20.00 год.

У пунктах можна зігрітися, зарядити телефон та випити чаю. Доступний інтернет та електропостачання (при потребі – генератор), медичні аптечки.

Звертаємо увагу! Якщо ви бажаєте у пункті обігріву зарядити гаджети, приносьте з собою власні зарядні кабелі та за можливості також використовуйте власний посуд (горнята, чашки, склянки).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше