Найсвіжіше:
• На фронті загинув воїн з Гусятинщини, мобілізований лише три місяці тому • Тернополянину загрожує довічне ув’язнення за вбивство матері • Андрій Стасевський: як «Запоріжжяобленерго» захищає енергетику під час війни • Містика Марчука: художник з Тернопільщини намалював понівечене обличчя Ющенка за рік до його отруєння • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Кременеччини • Стало відомо, хто тренуватиме тернопільську “Ниву” замість білоруса Дулуба • У ДТП травмувалися двоє жителів Борщева – потерпілих госпіталізували • У Тернополі після зіткнення авто влетіло у бетонну електроопору • Тернополянина засудили до довічного ув’язнення за вбивство подружжя • У Бережанах під колеса автівки потрапив 8-річний хлопчик з Нараївської громади • У жителя Теребовлянщини поліцейські вилучили 75 патронів • Громада на Борщівщині попрощалася з загиблим Героєм • 14-15 травня у тернопільські парки краще не заходити • На Кременеччині на 17 тисяч оштрафували відвідувача піцерії • Тернополянка-спортсменка вразила світ • Чорні археологи руйнують поселення трипільської культури на Борщівщині • Перша футбольна ліга Тернопільщини: голи легенд у Трибухівцях, обласний дебют у Шляхтинцях та черговий глядацький рекорд у Бучачі • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Почему стоит купить держатель туалетной бумаги для вашего объекта? • На Чортківщині військового засудили: десятки тисяч штрафів і кримінальний вирок • Чемпіон Тернопільщини продовжує штампувати перемоги на «аматори» • Очікувано: ФК “Нива” звільнив білоруса Дулуба з посади головного тренера • Команди з Березовиці та Васильківців подарували видовищну гру без переможця • Спочила в Бозі відома культурна діячка Бережанщини • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Тернопільщини
rss

У Тернополі піднімуть Олімпійський прапор


Опубліковано: 4 Серпня 2016р. о 11:38

mok

5 серпня у парку Шевченка відбудуться урочисті заходу з нагоди відкриття Олімпійських Ігор.

– Спільно з міським управлінням сім’ї, молодіжної політики та спорту, обласним НОК, міським центром фізичного здоров’я населення, ШВСМ напрацювали сценарій та організаційні моменти спільного для всіх нас заходу, – повідомив керівник обласного спорткомітету Віктор Мацикур.

«О 17.30 збираємось біля Надставної церкви, щоб о 18.00 здійснити символічний пробіг для всіх охочих з олімпійськими прапором та факелом до флагштоків поблизу острівця Чайка, де плануєм підняти національний та міжнародний олімпійський прапори, виступити з привітаннями від спортивної спільноти, побажаннями від учасників Олімпіад, керівників, тренерів та батьків наших олімпійців», – розповів пан Мацикур.

До урочистих заходів запрошуються всіх, хто вболіватиме за українських спортсменів, хто любить спорт, хто його підтримує на власному прикладі долучитись.

У Тернополі будуть розміщені кілька білбордів з привітанням від Тернопілля нашим землякам, які виступатимуть у Бразилії, Олені Кривицькій та Олександру Тугарєву.
– Впевнений, їм наша підтримка та увага буде не тільки приємна, але і додасть сил, віримо в їх вдалі виступи та результати, – резюмував Віктор Мацикур.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
12 Травня
11 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше