Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання
rss

У пологовому видано півторатисячне свідоцтво про народження малюка


Опубліковано: 22 Червня 2017р. о 12:28

У Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» вручено півторатисячне свідоцтво про народження малюка.

29926-0З метою спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на Тернопільщині уже другий рік працює сервіс Мін’юсту, згідно з яким працівники відділів ДРАЦС приймають документи та видають свідоцтва про народження і здійснюють реєстрацію дитини безпосередньо у закладах охорони здоров’я.

Молодих батьків привітав начальник головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов. Він вручив вісім свідоцтв про народження, а також приємні символічні подарунки батькам новонароджених, зауваживши, що видано півторатисячне свідоцтво про народження малюка у закладах охорони здоров’я області в рамках сервісу Мін’юсту. Керівник управління наголосив, що ця послуга значно спростила саму процедуру одержання першого документа дитини. Тепер батькам немає необхідності звертатися у відділи державної реєстрації актів цивільного стану за свідоцтвом, вони його одержують у пологовому будинку і можуть одразу зареєструвати малюка за місцем проживання.

17 пологових будинків в області мають фронт-офіси Мін’юсту, в яких упродовж року зареєстровано понад 2400 народжень. У 60-ти відсотків випадках батьки отримали перший документ свого малюка у закладах охорони здоров’я.


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше