Найсвіжіше:
• Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства
rss

У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві


Опубліковано: 26 Травня 2026р. о 8:00

У норвезькому місті Крістіансанн затримали українського банківського менеджера, якого розшукували за лінією Інтерпол через підозру у шахрайстві з клієнтами банку. Про це повідомляє норвезьке видання VG. Про це повідомляє Газета Місто з посиланням на Погляд.

Ймовірно, йдеться про колишнього керівника районного відділення ПриватБанк у місті Гусятин Володимир Будзінський, який зник у 2021 році.

Тоді 45-річний чоловік пішов на роботу, однак додому не повернувся та перестав виходити на зв’язок. Згодом його автомобіль знайшли в іншому місті. Через дев’ять днів після зникнення поліція виявила менеджера в одному з готелів на іншому кінці країни. Сам він пояснював ситуацію проблемами в особистому житті.

з Тернопільщини

Втім, пізніше з’явилася інформація про можливі махінації з коштами клієнтів. За даними МВС України, чоловіка підозрюють у крадіжці в особливо великих розмірах, шахрайстві та незаконних операціях із банківськими документами й платіжними засобами.

Суд у Норвегії встановив, що чоловік залишив Україну ще в липні 2021 року. У міжнародний розшук його оголосили у вересні 2025-го. Останні роки він проживав у Німеччині.

24 травня чоловік прибув до Крістіансанна поромом із Данії. За інформацією суду, він планував коротку відпустку тривалістю 5-6 днів.

Під час судового засідання українець заявив, що знав про розшук, однак нібито не розумів, з ким має контактувати щодо своєї справи. Його адвокат стверджує, що клієнт був доступний телефоном та електронною поштою, але не отримував звернень від української влади.

Наразі чоловіка взяли під варту у Норвегії до 21 червня. Очікується, що норвезька сторона контактуватиме з Україною щодо можливої екстрадиції.

До теми: “У Гусятині зник керуючий «ПриватБанком» (+фото)”


Джерело: Газета Місто





Новини
26 Травня
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше