Найсвіжіше:
• На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Бережанщині сільрада сплатить понад 200 тис грн за незаконну порубку дерев • На Гусятинщині «Поділля» та «Сокіл» розійшлися миром
rss

У місті на Тернопільщині відкриють унікальну соляну вежу


Опубліковано: 26 Травня 2025р. о 14:40

Наступного тижня в зооботсаду в Ланівцях відкриють унікальну соляну вежу – споруду, яка має природні оздоровчі властивості.

Цей простір створений як оазис відновлення та сили для військовослужбовців, ветеранів, а також всіх, хто прагне поєднати відпочинок із користю для здоров’я — як фізичного, так і емоційного. Соляна вежа споруджена у вигляді дерев’яної альтанки, відкритої для всіх, хто прагне відпочити, з продуктивною частиною, по якій стікає солона вода, створюючи ефект солоного бризу. Одним словом, «Соляна вежа» – це сучасний сольовий інгалятор, який створює мікроклімат, наближений до природного соляного озера.

Програма оздоровлення буде спрямована на:

  • покращення дихальної функції
  • зниження рівня стресу
  • відновлення організму після хвороб

За даними наукових досліджень, вдихання вологого аерозолю солі приносить неабияку користь для організму людини, а саме розріджує бронхіальний секрет, виводячи з організму алергени, токсини та бактерії, стимулює відновлення миготливого епітелію, позитивний при лікуванні таких хвороб, як бронхіальна астма, бронхіти, алергічні, респіраторні захворювання тощо.

Для досягнення психологічної рівноваги та розслаблення заплановано створення оздоровчого маршруту, що включатиме арт-терапевтичні заняття. 

“Сольовий аерозоль володіє високою проникаючою здатністю, що дає змогу мікроскопічним частинкам солі проникати глибоко в організм людини та оздоровлювати його зсередини. Віримо, що “Соляна вежа” стане не лише окрасою громади та привабливим туристичним об’єктом, а й оазисом здоров’я для наших мешканців”, — кажуть у Лановецькій міській раді.

Громада стала одним з дев’яти переможців всеукраїнського конкурсу грантів “Партнерство заради відновлення”. Цей проєкт фінансує уряд Швеції, впроваджують його за Програмою розвитку ООН в Україні.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше