Найсвіжіше:
• У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства
rss

У Купчинецькій громаді будинок престарілих отримав допомогу


Опубліковано: 16 Жовтня 2021р. о 12:00

У кінці серпня на Тернопільщині відбулася масштабна подія, яку відвідало 30 тисяч людей – фестиваль врожаю та мистецтв «Фест Господар». Натхненником заходу став народний депутат України («За майбутнє») Іван Чайківський.  Одразу було вирішено, що фестиваль матиме ще й благодійну мету. Так волонтери БФ «Покрова» продавали продукцію з символікою фестивалю, а зароблені кошти спрямували на необхідні речі для Денисівського дому престарілих.

Отже, до Дня людей похилого віку підопічні закладу отримали комплекти постільної білизни, рушники та 8 тумбочок.

– Дуже важливо таким людям приділити увагу, віддати те тепло, яке можеш, бо це для них дуже важливо. Наша команда «За майбутнє» на Тернопільщині багато років докладається до того, щоби до Дня людей похилого віку максимально приділяти увагу тим стареньким людям, які потребують жменьку цього тепла, – говорить народний депутат України Іван Чайківський.

– Перед тим як організувати фестиваль, ми приїжджали сюди, спілкувалися з керівництвом, питалися, які речі необхідні. Насправді потреб тут дуже багато. Ми домовилися, що на фестивалі збираємо кошти і купимо за них те, що нагально потрібно: тумбочки, постільні комплекти. Будь-хто може приїхати сюди, в Денисів, запитати у керівництва, що ще потрібно, і навіть самостійно допомогти, – сказала виконавча директорка благодійного фонду «Покрова» Любов Вовк.

У зв’язку з децентралізацією та ліквідацією районів, приміщення будинку престарілих сьогодні на балансі громади. Сільський голова Купчинецької громади Ігор Країнський розповідає, що важко утримувати таку установу, тому завжди радіють будь-якій підтримці.

– Хотів би скласти велику подяку Івану Адамовичу за фестиваль, який відбувся. Благодійний фонд «Покрова» за зібрані кошти від продажу сувенірної продукції придбав нам меблі. Це ті речі, які завжди треба, їх стабільно потрібно міняти, – ділиться голова Купчинецької громади Ігор Країнський.

Зараз у закладі перебувають 16 підопічних, п’ятнадцять із них – жителі Козівської громади та один із Підгороднянської. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
15 Липня
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше