Найсвіжіше:
• Як правильно організувати похорон: покрокова інструкція • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Кременеччини • Війна забрала життя випускника тернопільського училища  • Новий скандал з ТЦК: військовому оголосили підозру за жорстоке побиття тернополянина • Спочив у Бозі колишній заступник міністра з Гусятинщини • Юний воїн-янгол з Тернопільщини поповнив ряди Небесного війська • «Запоріжжяобленерго» відновило електропостачання у 17 населених пунктах повідомив Андрій Стасевський • ДТП у Тернополі: аварію спровокував житель Гусятинщини • У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій
rss

У Кременці вперше за багато років почистять потік Ірва


Опубліковано: 17 Жовтня 2019р. о 14:30

Уперше за кілька десятиліть у Кременці розпочали розчищення потоку Ірва. Роблять це для того, аби мінімізувати наслідки злив для господарств кременчан. Адже під час сильних дощів деякі подвір’я повністю затоплює, вода підходить аж до будинків.

Відтак міська рада відгукнулася на численні звернення містян та передбачила екологічні кошти при формуванні міського бюджету на 2019 рік для цих робіт.

Наразі потік розчищають у районі вулиці Дубенська. Там працює спецтехніка та бригада робітників.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:





Новини
27 Травня
26 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше