Найсвіжіше:
• На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка
rss

У «Контінентал Фармерз Груп» розпочалися жнива


Опубліковано: 15 Липня 2021р. о 10:30

У «Контінентал Фармерз Груп» стартували жнива. Минулого тижня компанія розпочала збір ранніх зернових культур, зокрема приступила до обмолоту озимого ячменю. Наступним «Контінентал» молотитиме озимий ріпак, пшеницю та жито. Під час першої хвилі жнив аграрії планують зібрати врожай із загальної площі 89,4 тис. га, з яких 43,4 тис. га – озимої пшениці, 33,2 тис. га – озимого ріпаку, 11,9 тис. га – озимого ячменю та 529 га – жита.

«Через температурні показники збиральна кампанія стартувала з невеликою затримкою, але ми були готові до такого розвитку подій та розраховуємо завершити збір ранніх зернових у заплановані терміни. Загалом прохолодна й затяжна весна позитивно вплинула на розвиток озимих культур. Вони мали довший період вегетації та відповідно могли сформувати потенційно вищий урожай. Посіви в доброму стані. Від першої хвилі жнив очікуємо запланований валовий збір», – прокоментував операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Він також додав, що компанія повністю забезпечена технікою. Під час жнив працюватимуть 97 власних комбайнів, 11 з яких – нові New Holland CR 8.90, придбані спеціально до цього сезону. Для вивезення врожаю на восьми виробничих кластерах «Контінентал» буде залучено 746 одиниць вантажного транспорту. Повністю готові до приймання й зберігання зерна елеватори компанії.

Найактивнішого ходу збиральної кампанії в «Контінентал Фармерз Груп» очікують з 10 липня до 5 серпня. Друга хвиля жнив, за попередніми прогнозами, розпочнеться на початку вересня. Всього у поточному сезоні в агрохолдингу планують зібрати врожай із площі понад 189 тис. га.

Надія Штокало


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше