Найсвіжіше:
• Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори
rss

У футбольному чемпіонаті області немає явного фаворита


Опубліковано: 24 Липня 2020р. о 13:00

Пройдено понад половину турнірної дистанції першого кола вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу. Особливістю цьогорічних змагань є те, що вже всі команди втратили очки, а тому боротьба на фініші обіцяє бути цікавою, і наперед важко визначити чемпіона.

Нинішній лідер – заліщицький «Дністер» – у минулому сезоні здобув золоті медалі першої обласної ліги, зберіг практично весь чемпіонський склад, провів серйозну підготовчу кампанію, тому багатьох не здивувало лідерство заліщицької команди. Підопічні найдосвідченішого тренера обласного чемпіонату Євгена Радкевича після п’яти турів лідирували, не маючи жодної поразки, а єдина втрата очок була у першому турі в Бучачі, де «Дністер» зіграв внічию (1:1), пропустивши гол на четвертій компенсованій хвилині за 20(!) секунд до фінального свистка. Та все ж і лідер не зумів підтримати високого темпу і в останньому шостому туру заліщани на домашньому стадіоні поступилися хоростківській «Зорі» (0:1). Причому знову пропустили в компенсований час. Про амбіції «Дністра» можна буде судити після поєдинку 7-го туру, який відбудеться найближчої неділі, 26 липня. Того дня лідер чемпіонату їде в гості до тіньового лідера і діючого чемпіона області великогаївського «Агрона». За втраченими очками саме ця команда є лідером змагань. Підопічні Романа Курдупеля грають на два фронти, окрім обласних змагань, ще й в аматорському чемпіонаті України. І якщо на старті сезону їх вважали незаперечними фаворитами чемпіонату області, що вони власне підтверджували, вигравши три поспіль поєдинки, то в 5-му турі «агронівці» пригальмували – на виїзді зіграли внічию з хоростківською «Зорею» (1:1). І хоча ця нічия не є критичною, однак заставляє думати тренерів інших команд, що і з фаворитом можна грати і забирати в нього очки.

На сьогодні головним опонентом «Агрона» більшість фахівців називають не заліщицький «Дністер», а теребовлянську «Ниву». Її керманичі за тиждень до старту сезону вирішили подати заявку на участь у чемпіонаті області, тому про повноцінну підготовку говорити не доводиться. Саме через це теребовлянці на старті змагань втратили чотири важливі очки (домашня нічия з бучацьким «Колосом» – 3:3 та виїзна поразка від «Медоборів» із Зеленого – 1:3). Однак у наступних трьох поєдинках підопічні досвідченого тренера Сергія Задорожного здобули три перемоги і перемістилися на третю сходинку турнірної таблиці. «Нива» показує доволі хорошого рівня гру, але справжні її амбіції можна буде оцінити у 8-му турі, коли в очному протистоянні зустрінеться з великогаївським «Агроном». На сьогодні теребовлянці поступаються супернику за втраченими очками на три пункти і цей матч має стати визначальним у плані турнірних перспектив саме «Ниви».

Хто ще реально претендує, якщо не на чемпіонство, то на призове місце, то це «Медобори» із Зеленого. Команда з Гусятинщини минулого сезону здобула першість у другій обласній лізі й одразу заявилася до вищої. На старті сезону підопічні Степана Клекота зазнали великої поразки від «Дністра» (0:3), і важко було повірити, що «Медобори» зможуть кинути виклик іншим командам. Однак зеленяни розвіяли очікування скептиків і здобули три поспіль перемоги, особливо вражаючі над згаданою вище теребовлянською «Ниви» (3:1) та бучацьким «Колос» (2:1). Та й остання домашня вікторія над підволочиським «Збручем-Агробізнесом» (4:1) говорить, що команда в Зеленому на ходу і вона може кинути виклик усім лідерам аматорського обласного футболу.   

Турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Дністер» Заліщики

6

4

1

1

10:3

13

2

«Агрон» В. Гаї

4

3

1

0

16:2

10

3

 «Нива» Теребовля

5

3

1

1

14:11

10

4

«Медобори» Зелене

4

3

0

1

9:6

9

5

«Зоря» Хоростків

5

1

3

1

7:8

6

6

«Збруч-Агробізнес»

6

2

0

4

11:18

6

7

«Колос» Бучач

5

0

3

2

10:12

3

8

ФК «Козова»

5

0

2

3

7:19

2

9

«Агронива-ТНПУ»

4

0

1

3

3:8

1


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше