Найсвіжіше:
• Теребовлянщина прийматиме фінальну частину обласної ДЮФЛ • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Лановеччини • Козівщина 1 червня зустрічатиме загиблого на Сумщині 25-річного воїна • Футбольні команди з Тернопільщини вдало провели перші матчі плей-оф • Поранений у боях під Бахмутом воїн із Тернопільщини відійшов у вічність • У Заліщицькій громаді чоловік розмалював надмогильний пам’ятник покійної жінки • Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини
rss

У Байківцях підприємцю вдруге кинула у двір вибухівку


Опубліковано: 30 Вересня 2016р. о 15:36

Інформацію про предмет, схожий на снаряд, повідомив на лінію “102” житель села Байківці Тернопільського району. Чоловік заявив, що на його подвір’ї, одразу біля воріт, невідомі в трубу запхали вибухівку.

На місце виклику одразу виїхала слідчо-оперативна група, група швидкого реагування, есперти вибухо-технічної служби та представники служби надзвичайних ситуацій.

При огляді знахідки з’ясувалося, що це муляж.

За словами начальника Тернопільського відділення поліції Віктора Волощука, за останніх декілька місяців, це вже друге повідомлення про підкинутий снаряд на даному подвір’ї. І вдруге вибухівка виявилася безпечною.

Зать господаря присадибної ділянки підозрює, що причетні до таких жартів його заздрісники. Він з дружиною переїхав на Тернопільщину зі Львова і свого часу займався інвестиційним бізнесом. Чоловік каже, що йому неодноразово на сторінку в соцмережах приходили повідомлення з вимогою поділитися грошима і просили п’ять тисяч доларів. Проте жодних контактів вимагачі не залишали.

Наразі правоохоронці оглядають територію, опитують свідків та з’ясовують причетних до таких “жартів” осіб.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше