Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 7 грудня 16-17 годин не буде світла • Вихованець тернопільського футболу подолав планку в 100 матчів у Прем’єр-лізі • Діодний лазер: яке обладнання потрібне косметологу • Без батька залишилися син і донька: на Покровському напрямку загинув воїн з Тернопільщини • На Бережанщині придорожне дерево зруйнувало святиню • 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув старший солдат з Тернопільщини • Чому всесвітньовідомий художник з Тернопільщини в свої 90 пішов до суду: дві версії подій • Два з половиною років очікувань: біля Бахмута загинув снайпер з Тернопільщини • Священник з Бережан нагороджений державною відзнакою • Священнику з Тернопільщини вручили повістку • У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років
rss

Три громади на Тернопільщині відмовляються приєднуватися до кластерної лікарні у Козові


Опубліковано: 14 Квітня 2023р. о 9:38

28 березня 2023 року Зборівською, Залозецькою та Озерянською громадами підписано Меморандум «Про співпрацю у сфері охорони здоров’я» з метою збереження та утворення загального закладу охорони здоров’я на базі Зборівської лікарні та входження у кластерну лікарню міста Тернополя.

– З невідомих причин та без узгоджень із громадами Зборова, Залізців та Озерної, департамент охорони здоров’я ТОДА має на меті приєднати наші заклади до кластерної лікарні смт. Козова. Тому в терміновому порядку скликано засідання сесії ТГ та прийнято звернення в Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я України, Національну службу здоров’я України, Тернопільській обласній військовій адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА щодо входження до Тернопільської кластерної лікарні, – заявив міський голова Зборова Руслан Максимів.

Нагадаємо, відповідно до постанови КМУ від 28.02.2023 року номер 174 в Україні передбачається реформа медичної галузі з 2024 року.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
6 Грудня
5 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше