Найсвіжіше:
• Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори
rss

Третя перемога ФК «Тернопіль» на Меморіалі Макарова


Опубліковано: 21 Січня 2017р. о 19:59

 

mak12

Сьогодні, 21 січня, в четвертому матчі групової стадії Меморіалу Макарова ФК «Тернопіль» на «Козак-Арені» здолав команду «Авангард» (Бзів, Київська область) – 2:1. 

Як розповів клубній прес-службі виконувач обов’язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків, навіть незважаючи на вилучення в середині першого тайму Степана Клекота, підопічні зуміли в меншості перемогти. Автором першого голу став капітан команди Ігор Курило, який реалізував пенальті, яке сам ж заробив. А переможний гол тернополяни забили після подачі з кутового. Вдало зіграв нападник ФК «Тернопіль» Артур Дорі (2:1).

Після чотирьох зіграних поєдинків в активі ФК «Тернопіль» 10 набраних очок і команда перебуває на першому місці групи «В».

23 січня на столичному стадіоні «Локомотив» ФК «Тернопіль» зіграє останній поєдинок групової стадії змагань – суперник київський «Локомотив». 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше