Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

Тернополянин завоював кубок України зі змішаних єдиноборств


Опубліковано: 4 Листопада 2017р. о 10:00

У Дніпрі відбулася одна з найвидовищніших подій осені – кубок України з ММА. Представити свій край на змаганнях з цього жорсткого та яскравого виду спорту приїхали юнаки зі всієї України. Тернопільські бійці, котрі приймали у себе вдома Всеукраїнську юніорську першість навесні, теж поїхали  на змагання.

mma1Усі четверо тернопільських претендентів на кубок України з ММА тренуються  у спортивному клубі Life style під наглядом свого наставника – інтерконтинентального чемпіона зі змішаних єдиноборств Владислава Назарука (на фото у центрі).

Відстоювати честь Тернопільщини поїхала збірна команда у складі: Валерія Рибіна (вагова категорія до 57 кілограмів), Максима Предка (66 кг), Павла Малютика (84 кг), Антона Харчука (70 кг).

Павло, котрий уже отримував «золото» на юніорській національній першості зі змішаних єдиноборств навесні, повторив у Дніпрі свій успіх. Спортсмен став чемпіоном України у своїй ваговій категорії та вже серед дорослих.

«Ми пишаємось, що на Тернопільщині є такі першокласні бійці.  Павло та його товариші по збірній – гордість нашої федерації. Тепер Малютик представлятиме Україну на чемпіонаті світу з ММА у своїй ваговій категорії», – зазначив голова Тернопільської обласної федерації зі змішаних єдиноборств ММА Богдан Юлик.


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше