Найсвіжіше:
• Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей
rss

Тернопільський краєзнавчий музей відзначив 112-ту річницю


Опубліковано: 30 Квітня 2025р. о 10:35

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відзначили 112-річчя з часу заснування. На святкову імпрезу зібралися представники влади, духовенства, наукової спільноти, меценати та поціновувачі історії краю, повідомляє Газета Місто.

Урочистості відкрив директор музею Ярема Шатарський. Благословення установі та присутнім дали митрополити Теодор Мартинюк (УГКЦ) і Нестор (ПЦУ). З вітальним словом виступили голова Тернопільської облради Богдан Бутковський, його перший заступник Володимир Болєщук та обласні депутати.

У промові Богдан Бутковський наголосив на важливості збереження історичної пам’яті в умовах війни. Він зазначив, що музей не просто зберігає минуле, а формує сучасну ідентичність і місце України в Європі. Директору музею Яремі Шатарському було вручено почесну грамоту облради, відзнаки отримали також кращі працівники установи.

Завідувач відділу стародавньої історії Олег Гаврилюк ознайомив гостей із історією становлення музею. Під час заходу відкрили виставку «Борщівська народна вишивка» та презентували проєкт «Історія давнього стібка». Також біля музею працював ярмарок майстрів народної творчості.


Джерело: Газета Місто
Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше