Найсвіжіше:
• Чим запам’ятався візит митрополита Епіфанія на Тернопільщину (відео) • В одній з громад Тернопільщини відтепер на кімнатній антені можна дивитися 9 телеканалів • У Тернополі мама пиячила, а 8-місячна дівчинка гучно плакала (+фото) • Футбольний чемпіон Тернопільщини поступився у першому матчі плей-оф: з надією на реванш у В. Гаях • Міністр на прикладі тернопільського поліцейського пояснив, чому нові бригади наступу були створені саме в системі МВС, а не ЗСУ • На Тернопільщині розшукують зниклого безвісти 26-річного молодого чоловіка (фото) • Тернополянці загрожує позбавлення волі • Сьогодні зранку сталася пожежа у передмісті Тернополя (+фото) • На Тернопільщині стартував ветеранський чемпіонат області з футболу: два хет-трики, незабитий пенальті та нічия у Скалаті (+фото) • Сокира влади: кожного року після дикого омолодження із зеленої мапи Тернополя зникають сотні дерев (+фото) • Голова Тернопільської військової адміністрації вимагає тримати відкритими укриття впродовж доби, мер – лише під час повітряної тривоги: кому вірити • Передали дрони військовим, вручили нагороди та вирішили низку питань: у ЗУНУ відбулося засідання Вченої ради • Так званому народному меру Тернополя загрожує 5 років тюрми  • Рух через спальний район Тернополя змінили п’ять маршрутних автобусів і два – тролейбусних • Тернопільська лікарня отримала дороговартісний прилад для лікування пацієнтів із захворюваннями дихальної системи • На тернопільському аукціоні влада продаватиме кіз • Пожежа у передмісті Тернополя: згоріла дерев’яна альтанка (+фото) • Медики благають Президента врятувати перинатальний центр у Тернополі • Землю у червні накриють потужні магнітні бурі: стали відомі дати • Усі футбольні матчі на Тернопільщині скасовано: стала відома офіційна причина • Збут канабісу та психотропних речовин інкримінують трьом жителям Тернопільщини • В одній з найбільших громад Тернопільщини влада закликала економити воду: стала відома причина • Голова Тернопільської військової адміністрації пригрозив кримінальною відповідальністю за зачинені укриття • «Копаний м’яч» №4: лідерські розбірки у Заліщиках, тренерська рокіровка у чемпіона та друга поспіль перемога коуча Ігоря Бадла (+відео)    • Тіло невідомого чоловіка виявили у закинутій будівлі на Тернопільщині
rss

Тернопільські патрульні виявили чоловіка, який мав з собою зброю


Опубліковано: 27 Лютого 2023р. о 13:19


Учора вночі, близько 1-ї години, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від небайдужих громадян, що на вулиці Протасевича перебуває чоловік, у якого є зброя.
Інспектори негайно прибули за вказаною адресою, де виявили ймовірного правопорушника. Патрульні, відповідно до закону, провели поверхневу перевірку й знайшли у громадянина предмет схожий на пістолет та набої до нього, без відповідних дозвільних документів.
Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин. Наразі, по цій події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю) ККУ.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
4 Червня
3 Червня
2 Червня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше