Найсвіжіше:
• Став відомим календар матчів зимової першості Тернопільщини найближчого вік-енду • Тернопільщина зустрічатиме тіло загиблого на Харківщині Героя • Окупанти знову розстріляли українських військових, які здавалися в полон: що відомо про злочин рф • Що подарувати на 8 березня: ідеї • Збираємо речі в автобусну подорож • Рекордних 36 команд стартувало у чемпіонаті Тернопільської області з футзалу серед 13-річних юнаків • Частина Тернополя знову буде без води: стала відома причина • На Тернопільщині змінились реквізити для оплати за розподіл газу • Представник Тернопільщини з великим рахунком програв в останньому матчі на Меморіалі Юста • Бабця колишнього нардепа з Тернопільщині відзначила 102 день народження (+фото) • Племінник легендарного нападника тернопільської «Ниви» сподівається на Майка Джонсона і $60 мільярдів для України • Перша Тернопільська футзальна ліга: стартувала фінальна частина • В Україні посилили умови для виходу на пенсію • Тернополяни проситимуть Міністра оборони про присвоєння 45-й артбригаді імені генерала Мирона Тарнавського • Окупанти атакували ударними дронами сусідній з Тернополем обласний центр • «Кобзар» з Гаїв Шевченківських здобув перемогу у ветеранському футзальному чемпіонаті Тернопільщини 50+ (+фото) • Сьогодні офіційно стартувала Відкрита зимова першість Тернопільщини з футболу (+фото) • У ЦНАПі на Тернопільщині встановили обладнання для обслуговування людей з інвалідністю • У Тернополі призупинили роботу безкоштовного бювету з водою • Колишній нардеп з Тернопільщини збирається до Америки, щоби перемогти на Арнольд Класік (відео+фото) • Три в одному: тернопільські патрульні зупинили особливого порушника (+фото) • На Тернопільщині у результаті зіткнення автівок травми отримали двоє осіб • Фонд гарантування виставляє на продаж актив «Айбокс Банку» на Тернопільщині • Як голосували тренери та капітани за звання кращого гравця вищої ліги чемпіонату Тернопільщини 2023 року • На Запоріжжі загинув нацгвардієць з Тернопільщини
rss

Тернопільські лікарні готові до боротьби з смертельним коронавірусом на 33%


Опубліковано: 16 Квітня 2020р. о 11:00


Як забезпечені засобами захисту та апаратами штучної вентиляції легень лікарні Тернопільщини в цей час, мабуть, цікавить чи не кожного читача. Саме тому наші журналісти підготували аналітичний матеріал, у якому дослідили, чи достатньо медичного забезпечення мають місцеві медустанови.

YouControl разом із представниками держструктур та громадських організацій презентували інтерактивну карту, котра показує забезпечення лікарень та динаміку поширення коронавірусної хвороби. Вона сформована на основі звітів усіх лікарень України щодо їхнього забезпечення засобами захисту, медичним обладнанням і працівниками. Карта дозволяє дізнатися поточний стан, а незабаром почне прогнозувати потреби. На карті, створеній YouControl, дані автоматично аналізуються системою та розраховується показник, на скільки днів вистачить ресурсів лікарні, відповідно до алгоритмів МОЗ. Наразі з карти можна дізнатися інформацію про залишки, потреби та прогноз забезпечення лікарень обладнанням (засоби індивідуального захисту, тести, ШВЛ), кількість лікарів (їхня кваліфікація, вік), кількість ліжок (зайнятих і вільних серед боксових, інфекційних, реанімаційних), захворюваність (кількість осіб із підозрою, госпіталізованих, підтверджених та смертельних випадків).

У Тернопільській області для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом визначено 18 медичних закладів. Лікарні Тернопільщини мають костюмів біозахисту менше, ніж на два дні активного використання. За даними карти медичного забезпечення, ресурсів та потреб лікарень України, Тернопільська область забезпечена медичним обладнанням на 33%. У лікарнях Тернопільщини немає захисних окулярів для медиків, як багаторазових, так і одноразових масок,  мала кількість костюмів біозахисту. Крім цього, потреба є у респіраторах та ізоляційних халатах.

Бережанська райлікарня

Станом на 12 квітня медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 19 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 61 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебуває двоє хворих на коронавірус та ще троє чоловік із підозрою.

Борщівська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 7 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває двоє хворих та ще 9 чоловік із підозрою

Бучацька райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, антисептики та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 62 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Гусятинська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 4 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 29 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває  один хворий на коронавірус, та ще 8 чоловік із підозрою.

Заліщицька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває п’ять хворих та ще 14 чоловік із підозрою.

Козівська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом трохи більше, як на два дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 8 шт. Апаратів для ШВЛ – 5. Всього у лікарні перебуває 5 хворих та ще 9 чоловік із підозрою.

Почаївська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 47 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще троє чоловік із підозрою.

Лановецька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 51 день. У лікарні відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 43 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Скалатська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 93 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Підволочиська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 40 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Чортківська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на сім днів. У лікарні відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 36 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще 8 чоловік із підозрою.

Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на 9 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 106 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває 14 хворих та ще 42 особи з підозрою.

Тернопільська університетська лікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 3 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 144 шт. Апаратів для ШВЛ – 43.

Тернопільський фтизіопульмонологічний медичний центр

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 17 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільська міська дитяча лікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 90 шт. Апаратів для ШВЛ – 5.

Тернопільський обласний медцентр соціально небезпечних захворювань

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски одноразові та багаторазові, захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина»

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні дефіцит одноразових ізоляційних халатів та багаторазових масок, відсутній захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 49 шт. Апаратів для ШВЛ – 9.

Монастириська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на один день, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 231 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебувають 16 хворих та ще 23 особа з підозрою.

Іванка Біла


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,

Новини
26 Лютого
25 Лютого
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше