Найсвіжіше:
• Вперше в історії тернопільського футболу фінал кубка відбудеться у Борщеві • П’яному водію з Кременеччини загрожує кримінальна відповідальність за хабар поліцейським • На скільки мільйонів збагатилася родина начальника тепломереж Тернополя за минулий рік • «На щиті» востаннє повернувся до рідної домівки солдат з Тернопільщини, котрий загинув на Луганщині • На Донеччині загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • Найбагатший уродженець Тернопільщини побудує індустріальний парку у Рівному • Поповнив ряди Небесного Війська: у госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • У Тернополі судили винуватця смертельної аварії в Угорщині • Біля Бахмута загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Вимагав та отримав хабаря за вплив на працівника міграційної служби – підозрюють жителя Чорткова • Збаразькі поліцейські виявили водія, який напідпитку та без прав їздив містом • На Луганщині загинув 42-річний військовослужбовець з Тернопільщини • У ще одному місті на Тернопільщині відкрився “Карітас” (+фото) • Ряди Небесного воїнства поповнив ще один житель Тернопільщини: останній бій прийняв біля Бахмута • Головний міст Тернополя визнано обмежено придатним – експерти вимагають негайно обмежити рух по ньому • Вантажні авіаперевезення: організація та вартість • На Тернопільщині бюджетними організаціями переплачено 1,8 млн гривень за газ та світло • В одному з найбільших міст Тернопільщини обрали нового голову. Молодіжного • Частина Тернопільщини сьогодні залишиться без світла • ВАТ «Тернопільобленерго» змінило назву  • На Тернопільщині у вусі маленького хлопчика медики виявили павука (+фото) • Громада на Тернопільщині сьогодні провела в останню дорогу полеглого офіцера (+фото) • Дружину відомого співака з Тернопільщини  розкритикували за зовнішній вигляд – дісталося і самому співаку • 102-річна зв’язкова УПА з Тернопільщини втратила на війні онука
rss

Тернопільська третя футзальна ліга: стало відомо ім’я чемпіона у суперництві команд відомого ресторану, пивзаводу та ФК “Івачів”


Опубліковано: 13 Березня 2023р. о 16:29


11-12 березня у СК «Політехнік» відбувся третій тур фінальної частини у третій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

***

Турнір за 1-4 місця

«Файне місто» (Тернопіль) – «Опілля» (Тернопіль) – 8:2 (3:1)

Голи: Артем Павлов (10, 38), Юрій Чайківський (15, 33), Іван Шварчевський (16), Юрій Музика (27), Юрій Коломоєць (30, 33) – Михайло Юристий (4), Андрій Козак (46).

***

«Тернопільводоканал» (Тернопіль) – ФК «Івачів» – 2:5 (2:1)

Голи: Дмитро Якубішин (2, 5) – Віталій Тригуба (7, 31, 42), Андрій Дубчак (28), Станіслав Супрун (45).

***

***

Третя ліга. Турнір за 1-4 місця. Підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

ФК «Івачів»

14

11

2

1

71:27

35

2

«Файне місто» Тернопіль

14

11

1

2

66:30

34

3

«Опілля» Тернопіль

14

10

0

4

77:36

30

4

«Тернопільводоканал»

14

6

4

4

45:38

22

***

Турнір за 5-8 місця

«Vartis» (Тернопіль) – «Кастар Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (1:3)

Голи: Володимир Містерман (2, а/г), Василь Липка (41), Кирил Шуров (46) – Йосип Репела (3, а/г), В’ячеслав Свінін (5, 43), Олександр Пиж (19), Василь Процик (30).

***

«Серет-2» (Петриків) – «Озернянська ОТГ» – 5:8 (1:5)

Голи: Владислав Карп (6), Павло Кисіль (26, а/г), Ярослав Томашевський (40), Павло Білоус (41), Ярослав Лешнів (44) – Олег Дзюба (7), Андрій Пилип’юк (12), Павло Кисіль (13, 14, 18), Володимир Скидан (35, 36), Олег Хромий (37).

***

Третя ліга. Турнір за 5-8 місця. Підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

5

«Кастар-Динамо» Тернопіль

14

5

5

4

69:60

20

6

«Серет-2» Петриків

14

6

1

7

66:64

19

7

«Озернянська ОТГ»

14

6

1

7

59:87

19

8

«Vartis» Тернопіль

14

6

1

7

59:66

19

***

Турнір за 9-12 місця

ФК «Пронятин» – «Олімп» (Настасів) – 6:10 (2:4)

Голи: Василь Огринович (17), Віктор Май (20, 29, 41), Марко Чулафіч (32, 39) – Андрій Шум (6, 38, 42), Роман Любий (12, 31), Назар Приндота (13, 15), Василь Машлюх (30, 33), Микола Гинда (35).

***

«Largo» (Тернопіль) – «Кристал» (Тернопіль) – 4:9 (0:4)

Голи: Дмитро Філик (32), Андрій Засядко (38, 46), Володимир Пунька (46) – Віктор Чорній (7, 29, 33), Назарій Подоляк (12, 28), Віталій Карась (15, 30), Назарій Івасів (20, 36).

***

Третя ліга. Турнір за 9-12 місця. Підсумкова турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

9

«Кристал» Тернопіль

14

5

2

7

67:52

17

10

«Largo» Тернопіль

14

4

2

8

69:95

14

11

«Олімп» Настасів

14

3

1

10

64:79

10

12

«Пронятин»

14

1

0

13

35:101

3

***

Бомбардири:

Володимир Пунька («Largo») – 28+1а/г

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 21

Вадим Гавдьо («Серет-2») – 19

Сергій Березівський («Опілля») – 18

Олег Хромий («Озернянська ОТГ») – 17

Олег Дзюба («Озернянська ОТГ») – 16

Михайло Юристий («Опілля») – 16

Ярослав Лешків («Серет-2») – 16

Андрій Шум («Олімп») – 15

Йосип Репела («Vartis») – 15+1а/г

Андрій Засядко («Largo») – 14

Віталій Карась («Кристал») – 14

Олександр Волос (ФК «Івачів») – 14

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 14+1а/г

Олександр Пиж («Кастар-Динамо») – 14+1а/г

Василь Огринович («Пронятин») – 14+1а/г

Віктор Чорній («Кристал») – 14+1а/г

Василь Крочак («Vartis») – 12

Назарій Подоляк («Кристал») – 12

Тарас Німаш (ФК «Івачів») – 12+1а/г

Володимир Містерман («Кастар-Динамо») – 12+2а/г

Олександр Грінько (ФК «Івачів») – 11

Михайло Солонинка («Файне місто») – 11

Юрій Чайківський («Файне місто») – 11

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 11

В’ячеслав Свінін («Кастар-Динамо») – 11

Роман Любий («Олімп») – 11

Олег Солонинка («Файне місто») – 10

Олег Сліворський («Кастар-Динамо») – 10

Ярослав Томашевський («Серет-2») – 10

Андрій Козак («Опілля») – 10+1а/г

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 9

Віталій Щебивовк («Олімп») – 9

Кирил Шуров («Vartis») – 9

Олександр Патєєв («Опілля») – 8

Андрій Пилип’юк («Озернянська ОТГ») – 8

Олександр Амброз («Vartis») – 8+1а/г

Орест Вишньовський («Кристал») – 7

Павло Рудницький («Опілля») – 7

Василь Машлюх («Олімп») – 7

Вадим Бубела («Серет-2») – 7+1а/г

Іван Шварчевський («Файне місто») – 7+1а/г

Андрій Пізюк («Файне місто») – 6

Андрій Лемещак («Файне місто») – 6

Микола Поврозник (ФК «Івачів») – 6

Владислав Уваров («Largo») – 5

Володимир Шеремета («Largo») – 5

Сергій Гуменюк («Олімп») – 5

Марко Чулафіч («Пронятин») – 5

Олег Пирза («Кристал») – 5

Владислав Куліковський («Серет-2») – 5

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 5

Віктор Май («Пронятин») – 5

Ярослав Горохівський («Озернянська ОТГ») – 4

Віталій Кучарський («Кастар-Динамо») – 4

Назарій Сивуля («Олімп») – 4

Артем Горошко («Кристал») – 4

Назарій Івасів («Кристал») – 4

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 4

Андрій Дубчак (ФК «Івачів») – 4

Костянтин Харченко («Largo») – 4+1а/г

Павло Кисіль («Озернянська ОТГ») – 4+1а/г

Любомир Кавецький («Vartis») – 3

Андрій Копистинський («Кастар-Динамо») – 3

Денис Круть («Кастар-Динамо») – 3

Василь Процик («Кастар-Динамо») – 3

Микола Лісковський («Озернянська ОТГ») – 3

Роман Балюк («Пронятин») – 3

Владислав Ковальський («Пронятин») – 3

Михайло Тисячний («Пронятин») – 3

Назарій Залізний («Кристал») – 3

Тарас Головатюк («Largo») – 3

Дмитро Філик («Largo») – 3

Олег Сокола («Опілля») – 3

Артем Павлов («Файне місто») – 3

Станіслав Супрун (ФК «Івачів») – 3

Павло Білоус («Серет-2») – 3

Анатолій Проць («Кристал») – 2

Денис Гільовський («Vartis») – 2

Ілля Старченко («Vartis») – 2

Юрій Шарапов («Кастар-Динамо») – 2

Владислав Адіанов («Largo») – 2

Віктор Дмитришин («Олімп») – 2

Роман Білінський («Олімп») – 2

Микола Гинда («Олімп») – 2

Дмитро Кузь («Файне місто») – 2

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 2

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 2

Владислав Карп («Серет-2») – 2

Володимир Рудницький («Опілля») – 1

Андрій Майовський («Опілля») – 1

Андрій Мостовий («Опілля») – 1

Віталій Єднаковський («Тернопільводоканал») – 1

Дмитро Торончук («Кристал») – 1

Михайло Сулятицький («Серет-2») – 1

Володимир Яценик («Серет-2») – 1

Петро Козак («Largo») – 1

Артем Комлєв («Largo») – 1

Юрій Хруник («Largo») – 1

Василь Борис («Озернянська ОТГ») – 1

Михайло Кузьмин («Озернянська ОТГ») – 1

Володимир Шамро («Озернянська ОТГ») – 1

Володимир Скидан («Озернянська ОТГ») – 1

Андрій Воловник («Vartis») – 1

Тарас Єднак («Vartis») – 1

Тарас Ніколюк («Vartis») – 1

Василь Липка («Vartis») – 1

Назар Осецький («Олімп») – 1

Іван Гулькевич («Олімп») – 1

Іван Галькевич («Олімп») – 1

Назар Приндота («Олімп») – 1

Олександр Бондарук («Пронятин») – 1

Максим Стельмащук («Кастар-Динамо») – 1

Андрій Стельмащук («Кастар-Динамо») – 1

Сергій Кузнєцов («Кастар-Динамо») – 1

Роман Маслянко («Кастар-Динамо») – 1

Віктор Дацюк («Кастар-Динамо») – 1

Василь Чорний (ФК «Івачів») – 1

Артур Забарило (ФК «Івачів») – 1

Руслан Глов’юк Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Музика («Файне місто») – 1

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 1+1а/г

Олександр Якимович («Кристал») – 1+1а/г

Юрій Балюк («Пронятин») – 1а/г

Михайло Томащук («Кастар-Динамо») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше