Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 21 липня вимикатимуть світло на 5-6 годин: графік • Ще одна трагедія на воді: втопився студент тернопільського училища • У київському госпіталі помер 36-річний стрілець-санітар з Тернопільщини • На Донеччині під час бойового завдання загинув воїн з Тернопільщини • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • На Тернопільщині за останній тиждень проведено 600 закупівель без використання електронної системи • ФК «Борщів» підсилився трьома футболістами тернопільських «Подолян» • Жорстока війна забрала життя чемпіона України та Європи з пауерліфтингу • Тернопільщина 20 липня зустрічатиме загиблого на війні сержанта • У Тернополі чоловік за 15 000 доларів обіцяв вирішити “всі питання” з ВЛК • Пенсіонери Тернопільщини – найбідніші в Україні: статистика • На Тернопільщини померла молода лейтенантка поліції • На Тернопільщині розшукують 62-річну мешканку Кременецького району • У тернопільському футболі стався найгучніший трансфер місяця • Поліцейські вилучили у жителя Зборівщини незареєстровану зброю (+фото) • На Зборівщині чоловік не впорався з керуванням та потрапив у ДТП • У Тернополі затримали продавця психотропів  • На Тернопільщині на сьогодні сталися зміни в графіку вимкнень світла • У Тернополі пограбували помешкання двох багатих родин (+фото) • Ще на п’ять днів буде обмежено рух по одній з вулиць Тернополя   • На війні загинув 37-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Жорстока війна забрала батька у двох синочків та повнолітньої доньки (+фото) • На Тернопільщині 19 липня вимикатимуть світло тричі на 3-4 години • Тернопільщина отримала нового представника уповноваженого з прав людини • Два роки очікувань і сподівань: підтверджено загибель на Запоріжжі воїна з Тернопільщини 
rss

Тернопільська перша футзальна ліга: зміна лідера


Опубліковано: 13 Лютого 2023р. о 11:59

11-12 лютого у СК «Політехнік» розпочалася фінальна частина у першій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результат зіграних матчів, турнірні таблиці та бомбардирів.

***

Турнір 1-5 місця

ФК «Козова» – «SEBN-Нараїв» (Тернопіль) – 2:1 (2:0)

Голи: Петро Скобляк (4), Святослав Вітровий (16) – Сергій Онуфрейчук (31).

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «Плотича-Ветеран» – 5:2 (3:0)

Голи: Роман Демків (6), Володимир Мостовий (9, 31, 46), Юрій Худик (14) – Роман Софінський (39), Віталій Городецький (42).

***

Перша ліга. Фінальна частина. Турнір за 1-5 місця. 10 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

«Wyscout» Тернопіль

10

8

1

1

41:17

25

2

«Ветерани Тернопільщини 40+»

9

8

0

1

37:11

24

3

ФК «Козова»

10

6

2

2

49:21

20

4

«Sebn-Нараїв» Тернопіль

10

5

1

4

35:29

16

5

«Плотича-Ветеран»

10

4

2

4

30:30

14

***

Турнір за 6-10 місця

«Серет» (Петриків) – ФК «Озерна» – 3:9 (2:4)

Голи: Дмитро Навізівський (18, 22), Роман Скородень (43) – Андрій Блакита (7, 12), Микола Жук (10, 34), Олег Кулик (20, 27, 44), Петро Яцунда (27), Едуард Матяш (41).

***

«Вікторія» (В. Бірки) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 0:5 (неявка команди «Вікторія»)

***

Перша ліга. Фінальна частина. Турнір за 6-10 місця. 10 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

6

«Віннер» Вишгородок

9

3

1

5

18 – 23

10

7

«Серет» Петриків

10

3

0

7

28 – 61

9

8

ФК «Озерна»

10

2

1

7

40 – 42

7

9

«Інваспорт» Тернопіль

10

2

1

7

25 – 65

7

10

«Вікторія» В. Бірки

10

2

3

5

34 – 38

6

***

Бомбардири:

Володимир Мостовий («Wyscout») – 19

Олег Кулик (ФК «Озерна») – 15

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 14

Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+») – 13+1а/г

Роман Мельник («Плотича-Ветеран») – 9

Василь Рибак («Плотича-Ветеран») – 9

Андрій Дричик («Wyscout») – 8

Андрій Цозац («Серет») – 8

Петро Скобляк (ФК «Козова») – 8

Петро Яцунда (ФК «Озерна») – 8+1а/г

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 7

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 7

Сергій Богородіченко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 7

Юрій Клочак («Вікторія») – 6

Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+») – 6

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 6

Андрій Блакита (ФК «Озерна») – 6

Микола Жук (ФК «Озерна») – 5

Богдан Вітрук («Віннер») – 5

Роман Кісіль («Sebn-Нараїв») – 5

Вадим Цінчик («Sebn-Нараїв») – 5

Мирослав Танчик («Інваспорт») – 5

Іван Кілик («Інваспорт») – 5

Дмитро Навізівський («Серет») – 5

Ігор Івасечко («Вікторія») – 5

Олександр Клюс («Вікторія») – 5+1а/г

Володимир П’ятничко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 4

Андрій Кульчицький («Sebn-Нараїв») – 4

Олег Кузяк («Sebn-Нараїв») – 4

Сергій Фарботняк («Sebn-Нараїв») – 4

Павло Кривий («Sebn-Нараїв») – 4

Олег Критюк («Віннер») – 4

Василь Дзюба («Вікторія») – 4+1а/г

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Любомир Вовк («Вікторія») – 3

Віталій Кухарук («Вікторія») – 3

Дмитро Максимчук («Віннер») – 3

Олександр Ждаха («Плотича-Ветеран») – 3

Андрій Бадло («Інваспорт») – 3

Віталій Милян («Wyscout») – 3

Роман Демків («Wyscout») – 3

Петро Кривий («Sebn-Нараїв») – 3

Сергій Онуфрейчук («Sebn-Нараїв») – 3

Олександр Кучеренко («Серет») – 3

Роман Скородень («Серет») – 3

Тарас Плисюк («Серет») – 3+1аг

Сергій Барва («Віннер») – 3+1а/г

Андрій Засєдко («Wyscout») – 2

Володимир Пальчик («Wyscout») – 2

Богдан Іванців («Ветерани Тернопільщини 40+») – 2

Віктор Ковалик («Ветерани Тернопільщини 40+») – 2

Максим Петрів (ФК «Козова») – 2

Юрій Кіт (ФК «Козова») – 2

Ігор Козовик (ФК «Озерна») – 2

Роман Бардокін (ФК «Озерна») – 2

Віталій Любінський («Серет») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Богдан Бадло («Інваспорт») – 2

Олександр Шеханін («Плотича-Ветеран») – 2

Сергій Чабай («Віннер») – 2

Андрій Голюк («Віннер») – 1

Максим Мазурчук («Інваспорт») – 1

Михайло Білоросюк («Інваспорт») – 1

Іван Бас («Інваспорт») – 1

Максим Бадло («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Юрій Мних («Wyscout») – 1

Юрій Худик («Wyscout») – 1

Ярослав Адамів («Sebn-Нараїв») – 1

Дмитро Магеровський («Sebn-Нараїв») – 1

Назар Микичак (ФК «Козова») – 1

Анатолій Крупа (ФК «Козова») – 1

Роман Голодрига («Ветерани Тернопільщини 40+») – 1

Назар Мороз («Вікторія») – 1

Андрій Чипига («Вікторія») – 1

Андрій Хархут («Вікторія») – 1

Андрій Богач («Вікторія») – 1

Михайло Кузів (ФК «Озерна») – 1

Едуард Матяш (ФК «Озерна») – 1

Михайло Мельничук («Плотича-Ветеран») – 1

Віктор Павлович («Плотича-Ветеран») – 1

Сергій Савка («Плотича-Ветеран») – 1

Роман Софінський («Плотича-Ветеран») – 1

Віталій Городецький («Плотича-Ветеран») – 1

Михайло Оконський («Плотича-Ветеран») – 1+1а/г

Дмитро Магеровський («Серет») – 1а/г

Олександр Заєць («Серет») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
20 Липня
19 Липня
18 Липня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше