Найсвіжіше:
• Стали відомі чемпіон та призери зимової першості Тернопільщини з футболу (відео+фото) • На Бережанщині горіла церква – стала відома причина (+фото) • Комуналка, ресторани і продукти – як зросли ціни на Тернопільщині за три місяці • Лановецька громада отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від донорів • Комунальне підприємство сплатить майже пів мільйона штрафу за забруднення парку в Тернополі • Чи можна пити воду під час тренувань? • У лікарні помер 22-річний військовослужбовець з Тернопільщини • На Борщівщині не можуть поділити батьківську хату: у хід ідуть погрози і навіть вбивство собаки   • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • Формат чемпіонату Тернопільської області 2024 року та стратегія розвитку на наступні три роки • Тернопільські поліцейські повідомили, скільки у них працює людей з інвалідністю та ветеранів війни • У тернопільському парку висадили Алею пам’яті (+фото) • Гирьовик з Тернопільщини став чемпіоном Європи • Колишнього керівника податкової Тернополя ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів • Розстріл патрульних на Вінниччині: з’явилися нові подробиці • Хресну дорогу з Тернополя перенесли до Зарваниці  • Сьогодні стане відомим чемпіон та призери зимової першості Тернопільщини з футболу • Сьогодні Тернопільщина прощатиметься з загиблим на Донеччині військовослужбовцем • Тернопільські ветерани стартували на чемпіонаті Україні з футзалу: відбулися два стартові матчі (+відео) • Військовий облік: терміни та порядок надання даних для ТЦК • На Тернопільщині посеред поля померла жінка, яку шукали всім селом • Тернополянин став жертвою афери – здійснив передоплату за пальне • Колишня віцепрем’єрка спростувала чутки про призначення на посаду голови Тернопільської ОВА • Двічі колишній головний тренер тернопільської «Ниви» покинув ще одну команду
rss

Тернопільська перша футзальна ліга: все ближче розв’язка – претендентів на чемпіонство двоє


Опубліковано: 26 Лютого 2023р. о 18:49


25-26 лютого у СК «Політехнік» відбувся третій тур фінальної частини у першій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результат зіграних матчів, турнірні таблиці та бомбардирів.

***

Турнір 1-5 місця

«Плотича-Ветеран» – ФК «Козова» – 1:7 (0:5)

Голи: Олександр Ждаха (43) – Петро Скобляк (1), Назар Микичак (2, 10, 13), Тарас Шимонович (20), Святослав Вітровий (27, 46).

***

«Ветеран Тернопільщини 40+» – «SEBN-Нараїв» (Тернопіль) – 1:0 (0:0)

Гол: Богдан Іванців (39).

***

Перша ліга. Фінальна частина. Турнір за 1-5 місця. 3 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

«Ветерани Тернопільщини 40+»

11

10

0

1

43:12

30

2

«Wyscout» Тернопіль

11

9

1

1

45:19

28

3

ФК «Козова»

12

7

2

3

58:26

23

4

«Sebn-Нараїв» Тернопіль

11

5

1

5

35:30

16

5

«Плотича-Ветеран»

12

4

2

6

32:42

14

***

Турнір за 6-10 місця

«Віннер» (Вишгородок) – ФК «Озерна» – 2:7 (1:4)

Голи: Богдан Вітрук (19, 46) – Андрій Блакита (1), Петро Яцунда (3), Микола Жук (6, 8, 36, 44), Богдан Леськів (40).

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Серет» (Петриків) – 4:8 (3:3)

Голи: Андрій Бадло (3), Іван Бас (12), Мирослав Танчик (19), Максим Мазурчук (44) – Андрій Цозац (10, 46), Олександр Кучеренко (11), Віталій Любінський (16, 32, 38), Роман Скородень (32), Сергій Томчук (39).

***

Перша ліга. Фінальна частина. Турнір за 6-10 місця. 3 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

6

«Серет» Петриків

12

5

0

7

41:65

15

7

ФК «Озерна»

11

3

1

7

47:44

10

8

«Віннер» Вишгородок

11

3

1

7

22:34

10

9

«Інваспорт» Тернопіль

12

3

1

8

33:75

10

10

«Вікторія» В. Бірки

11

2

3

6

34:43

3

P.S.: Команда «Вікторія» за дві неявки знята зі змагань.

***

Бомбардири:

Володимир Мостовий («Wyscout») – 23

Олег Кулик (ФК «Озерна») – 16

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 15

Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+») – 13+1а/г

Петро Скобляк (ФК «Козова») – 10

Андрій Цозац («Серет») – 10

Василь Рибак («Плотича-Ветеран») – 9

Роман Мельник («Плотича-Ветеран») – 9+1а/г

Петро Яцунда (ФК «Озерна») – 9+1а/г

Андрій Дричик («Wyscout») – 8

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 8

Богдан Вітрук («Віннер») – 8

Микола Жук (ФК «Озерна») – 8

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 7

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 7

Сергій Богородіченко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 7

Андрій Блакита (ФК «Озерна») – 7

Мирослав Танчик («Інваспорт») – 7

Юрій Клочак («Вікторія») – 6

Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+») – 6

Роман Кісіль («Sebn-Нараїв») – 5

Вадим Цінчик («Sebn-Нараїв») – 5

Іван Кілик («Інваспорт») – 5

Дмитро Навізівський («Серет») – 5

Віталій Любінський («Серет») – 5

Володимир П’ятничко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 5

Назар Микичак (ФК «Козова») – 5

Андрій Бадло («Інваспорт») – 5

Ігор Івасечко («Вікторія») – 5

Олександр Клюс («Вікторія») – 5+1а/г

Андрій Кульчицький («Sebn-Нараїв») – 4

Олег Кузяк («Sebn-Нараїв») – 4

Сергій Фарботняк («Sebn-Нараїв») – 4

Павло Кривий («Sebn-Нараїв») – 4

Олег Критюк («Віннер») – 4

Богдан Бадло («Інваспорт») – 4

Олександр Ждаха («Плотича-Ветеран») – 4

Олександр Кучеренко («Серет») – 4

Роман Скородень («Серет») – 4

Василь Дзюба («Вікторія») – 4+1а/г

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Любомир Вовк («Вікторія») – 3

Віталій Кухарук («Вікторія») – 3

Дмитро Максимчук («Віннер») – 3

Віталій Милян («Wyscout») – 3

Роман Демків («Wyscout») – 3

Петро Кривий («Sebn-Нараїв») – 3

Сергій Онуфрейчук («Sebn-Нараїв») – 3

Віктор Ковалик («Ветерани Тернопільщини 40+») – 3

Роман Голодрига («Ветерани Тернопільщини 40+») – 3

Богдан Іванців («Ветерани Тернопільщини 40+») – 3

Сергій Чабай («Віннер») – 3

Сергій Барва («Віннер») – 3+1а/г

Тарас Плисюк («Серет») – 3+1аг

Андрій Засєдко («Wyscout») – 2

Володимир Пальчик («Wyscout») – 2

Максим Петрів (ФК «Козова») – 2

Юрій Кіт (ФК «Козова») – 2

Ігор Козовик (ФК «Озерна») – 2

Роман Бардокін (ФК «Озерна») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Олександр Шеханін («Плотича-Ветеран») – 2

Роман Софінський («Плотича-Ветеран») – 2

Іван Бас («Інваспорт») – 2

Максим Мазурчук («Інваспорт») – 2

Андрій Голюк («Віннер») – 1

Михайло Білоросюк («Інваспорт») – 1

Максим Бадло («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Юрій Мних («Wyscout») – 1

Юрій Худик («Wyscout») – 1

Ярослав Адамів («Sebn-Нараїв») – 1

Дмитро Магеровський («Sebn-Нараїв») – 1

Анатолій Крупа (ФК «Козова») – 1

Назар Мороз («Вікторія») – 1

Андрій Чипига («Вікторія») – 1

Андрій Хархут («Вікторія») – 1

Андрій Богач («Вікторія») – 1

Михайло Кузів (ФК «Озерна») – 1

Едуард Матяш (ФК «Озерна») – 1

Богдан Леськів (ФК «Озерна») – 1

Сергій Томчук («Серет») – 1

Михайло Мельничук («Плотича-Ветеран») – 1

Віктор Павлович («Плотича-Ветеран») – 1

Сергій Савка («Плотича-Ветеран») – 1

Віталій Городецький («Плотича-Ветеран») – 1

Михайло Оконський («Плотича-Ветеран») – 1+1а/г

Дмитро Магеровський («Серет») – 1а/г

Олександр Заєць («Серет») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
21 Квітня
20 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше