Найсвіжіше:
• На війні загинув колишній футболіст тернопільської «Ниви» • Завтра 16 будинків у Тернополі пів дня будуть без світла • Управитель облгазів найбагатшого уродженця Тернопільщини сплатив уже 63,6 мільйона дивідендів • Антикорупційний суд призначив нове засідання у справі трьох фігурантів хабарної справи з Тернопільщини • У Тернополі суд суворо покарав чоловіка, який поширював радянську символіку • Цікаві дрібниці у дизайні інтер’єру • У південному футбольному дербі Тернопільщини переможця не виявили • Палац на Тернопільщині повернули у власність держави • Стало відомо, скільки аварій трапилося на Тернопільщині з постраждалими у 2024 році  • Стало відомо, коли відбудеться останній дзвоник у школах Тернополя: дати • У двох жителів Тернопільщини вилучили наркотичні речовини • Звання Почесний громадянин області посмертно мають присвоїти семи Героям з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя сержанта з Тернопільщини • Футбольний чемпіон Тернопільщини відзаявив голкіпера • Пожежа у Білій: мешканцям, у яких згорів будинок, з бюджету виплатили 100 тис грн • Оголосили вирок водію з Тернопільщини, який збив людину на пішоході • Небесне військо поповнив Герой з Тернопільщини: свій останній бій прийняв на Запоріжжі • На Донеччині загинув 44-річний воїн з Тернопільщини • У тернопільській лікарні до одного з відділень добудували сучасний ліфт • На два місяці закриють переправу біля реконструйованого мосту у Теребовлі • Конопляне волокно – що це і з чим їдять • У «спиртовому» дербі Тернопільщини бучацький «Колос» впевнено переміг «Поділля» • Апеляція залишила у Вищому антикорупційному суді справу ексголови Тернопільської облради • Оптимізмом надихав близьких, друзів та викладачів: помер другокурсник тернопільського вузу • Жахлива аварія на Кременеччині: у результаті аварії водій потрапив до лікарні у церебральній комі 
rss

Тернопільська футзальна ліга. Третій дивізіон: стала відома підсумкова турнірна таблиця та переможець бомбардирської гонки


Опубліковано: 20 Листопада 2022р. о 9:47


19 лютого у СК «Політехнік» відбувся завершальний тур у третьому дивізіоні Тернопільської футзальної ліги сезону-2021/22 (фінальна частина турніру за 1-5 місця).

Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, підсумкову турнірну таблицю та бомбардирів.

14 тур

ФК “Глибочок-2” – “Тернопільводоканал” – 5:2

«Гримайлівська ОТГ» – «Fratelli di Cristo» (Тернопіль) – 3:0

***

Третій дивізіон. Фінальна частина. Турнір за 1-5 місця. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Глибочок-2»

13

11

0

2

68:29

33

2

«Кристал» Тернопіль

13

9

1

3

64:35

28

3

«Гримайлівська ОТГ»

13

7

2

4

46:35

23

4

«Тернопільводоканал»

13

6

0

7

44:41

18

5

«Fratelli di Cristo» Тернопіль

13

5

0

8

38:47

15

***

Бомбардири:

Юрій Цупер (ФК «Глибочок-2») – 23

Ігор Кріпкий («Легенда Тернополя») – 22+1а/г

Роман Наконечний («Кристал») – 21

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 20+2а/г

Володимир Савчук («Гримайлівська ОТГ») – 16

Сергій Березівський («Гримайлівська ОТГ»/ФК «Луб’янки») – 13

Віталій Карась («Fratelli di Cristo») – 12

Віталій Стойкевич (ФК «Глибочок-2») – 10

Віталій Граб («Кристал») – 10

Назар Галько («Гримайлівська ОТГ») – 9

Назар Стасюк («Галич») – 9

Орест Вишньовський («Кристал») – 7

Назарій Івасів («Кристал») – 7

Михайло Стахів («Контінентал») – 7

Валерій Колоденський («Легенда Тернополя») – 7+1а/г

Юрій Коломієць («Файне місто») – 6

Олег Солонинка («Файне місто») – 6

Роман Гаврилюк («Файне місто») – 6

Олег Лисак («Галич») – 6

Юрій Чайківський («Галич») – 6

Олексій Захарчук (ФК «Глибочок-2») – 6

Андрій Волоцюга («Гримайлівська ОТГ») – 6

Владислав Стояр («Fratelli di Cristo») – 5

Назарій Подоляк («Кристал») – 5

Тарас Дячун (ФК «Луб’янки») – 5

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 5

Ігор Сєркін («Легенда Тернополя») – 5

Руслан Глав’юк («Тернопільводоканал») – 5

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 5

Назар Гапій («Файне місто») – 5

Андрій Лемещак («Файне місто») – 5

Олександр Іванишин («Файне місто») – 4

Олександр Стець («Fratelli di Cristo») – 4

Станіслав Симчук («Fratelli di Cristo») – 4

Володимир Лалак (ФК «Глибочок-2») – 4

Віктор Пітух (ФК «Глибочок-2») – 4

Сергій Якимович (ФК «Глибочок-2») – 4

Руслан Довбенко («Контінентал») – 4

Олег Скрипник («Контінентал») – 4

Мирослав Бліхар («Галич») – 4

Дмитро Годований («Кристал») – 4

Михайло Матвіїв (ФК «Луб’янки») – 4+1а/г

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 3

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 3

Микола Салабай («Кристал») – 3

Олександр Мдинарадзе (ФК «Луб’янки») – 3

Віталій Єднаківський (ФК «Луб’янки») – 3

Юрій Бойко (ФК «Глибочок-2») – 3

Віталій Сердюк (ФК «Глибочок-2») – 3

Назар Приндота («Fratelli di Cristo») – 3

Руслан Хома («Галич») – 3

Петро Кубішин («Галич») – 3

Вадим Стасюк («Галич») – 3

Іван Заєць («Галич») – 3+1а/г

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 3+1а/г

Сергій Кріль («Fratelli di Cristo») – 2

Віктор Баран («Fratelli di Cristo») – 2

Тарас Молоток («Файне місто») – 2

Віталій Миколишин («Галич») – 2

Віталій Криса («Легенда Тернополя») – 2

Андрій Рилик («Легенда Тернополя») – 2

Роман Шупер («Гримайлівська ОТГ») – 2

Артем Коляса («Гримайлівська ОТГ») – 2

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 2

Петро Іванків («Контінентал») – 2

Іван Новосад («Контінентал») – 2

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Кузьма (ФК «Глибочок-2») – 2

Юрій Головатий (ФК «Глибочок-2») – 2

Олег Курант (ФК «Глибочок-2») – 2

Віктор Чорній («Кристал») – 2

Юрій Андруник («Легенда Тернополя») – 2+1а/г

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 2+1а/г

Павло Курпіта («Кристал») – 1

Анатолій Проць («Кристал») – 1

Назарій Залізний («Кристал») – 1

Ростислав Яремчук (ФК «Луб’янки») – 1

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 1

Володимир Волоцюга («Гримайлівська ОТГ») – 1

Павло Калита («Гримайлівська ОТГ») – 1

Степан Хородовський («Гримайлівська ОТГ») – 1

Андрій Галушка («Гримайлівська ОТГ») – 1

Сергій Гриневич («Гримайлівська ОТГ») – 1

Сергій Кульпа («Fratelli di Cristo») – 1

Віталій Флісак («Fratelli di Cristo») – 1

Станіслав Скакун («Fratelli di Cristo») – 1

Михайло Борисевич («Fratelli di Cristo») – 1

Павло Заяц («Контінентал») – 1

Тарас Німець («Контінентал») – 1

Олег Дзебчук («Контінентал») – 1

Михайло Солонинка («Файне місто») – 1

Василь Торкот («Легенда Тернополя») – 1

Андрій Дишлюк («Легенда Тернополя») – 1

Василь Торкот («Легенда Тернополя») – 1

Андрій Малик («Легенда Тернополя») – 1

Олег Чеснович (ФК «Глибочок-2») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок-2») – 1

Маркіян Мединський («Галич») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1а/г

Ігор Братко («Контінентал») – 1а/г


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
28 Травня
27 Травня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше