Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 21 липня вимикатимуть світло на 5-6 годин: графік • Ще одна трагедія на воді: втопився студент тернопільського училища • У київському госпіталі помер 36-річний стрілець-санітар з Тернопільщини • На Донеччині під час бойового завдання загинув воїн з Тернопільщини • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • На Тернопільщині за останній тиждень проведено 600 закупівель без використання електронної системи • ФК «Борщів» підсилився трьома футболістами тернопільських «Подолян» • Жорстока війна забрала життя чемпіона України та Європи з пауерліфтингу • Тернопільщина 20 липня зустрічатиме загиблого на війні сержанта • У Тернополі чоловік за 15 000 доларів обіцяв вирішити “всі питання” з ВЛК • Пенсіонери Тернопільщини – найбідніші в Україні: статистика • На Тернопільщини померла молода лейтенантка поліції • На Тернопільщині розшукують 62-річну мешканку Кременецького району • У тернопільському футболі стався найгучніший трансфер місяця • Поліцейські вилучили у жителя Зборівщини незареєстровану зброю (+фото) • На Зборівщині чоловік не впорався з керуванням та потрапив у ДТП • У Тернополі затримали продавця психотропів  • На Тернопільщині на сьогодні сталися зміни в графіку вимкнень світла • У Тернополі пограбували помешкання двох багатих родин (+фото) • Ще на п’ять днів буде обмежено рух по одній з вулиць Тернополя   • На війні загинув 37-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Жорстока війна забрала батька у двох синочків та повнолітньої доньки (+фото) • На Тернопільщині 19 липня вимикатимуть світло тричі на 3-4 години • Тернопільщина отримала нового представника уповноваженого з прав людини • Два роки очікувань і сподівань: підтверджено загибель на Запоріжжі воїна з Тернопільщини 
rss

Тернопільська друга футзальна ліга: лідерів не зупинити


Опубліковано: 19 Лютого 2023р. о 22:28

18-19 лютого у СК «Політехнік» відбувся одинадцятий тур у другій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

***

ФК «Глибочок-2» – ФК «Куропатники-1» – 1:8 (0:3)

Голи: Петро Мукевич (24, а/г) – Богдан Лірський (16), Петро Мукевич (18), Павло Олійник (22, 46), Михайло Жига (32, 38, 40), Володимир Вовк (42).

***

ФК «Гримайлівська ТГ» – «Філадельфія» (Тернопіль) – 5:3 (2:2)

Голи: Андрій Процюк (3), Володимир Савчук (5, 34), Віталій Бодак (38), Роман Клос (43) – Віктор Чорний (17), Олександр Іванишин (23, а/г), Назар Кошіль (26).

***

«ТМР» (Тернопіль) – «ЮА Стандарт» (Тернопіль) – 3:8 (2:5)

Голи: Анатолій Савіцький (14), Артур Панасюк (20), Андрій Рибак (25) – Олег Король (4, 22, 37), Андрій Малик (4, 46), Руслан Хабаров (10, 21, 45).

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Eleks» (Тернопіль) – 10:0 (2:0)

Голи: Юрій Сорочан (8, 43), Андрій Новачинський (19, 30), Олександр Грицюк (31, 36), Михайло Маркович (34, 36, 45), Тарас Рудик (44).

***

Друга ліга. Турнірна таблиця. 11 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

«Стрипа» Купчинці

11

10

0

1

90:29

30

2

«ЮА-Стандарт» Тернопіль

11

9

1

1

66:23

28

3

«Гримайлівська ТГ»

11

8

0

3

56:42

24

4

«Eleks» Тернопіль

11

4

1

6

50:57

13

5

Тернопільська міська рада

11

4

0

7

47:68

12

6

ФК «Куропатники-1»

11

4

2

5

45:40

11

7

ФК «Глибочок-2»

11

2

0

9

27:69

6

8

«Філадельфія» Тернопіль

11

1

0

10

31:84

3

P.S.: ФК «Куропатники-1» за неявку на матчі, згідно регламенту Тернопільської футзальної ліги, зараховано технічну поразку зі зняттям трьох очок.

***

Бомбардири:

Юрій Сорочан («Стрипа») – 24

Андрій Новачинський («Стрипа») – 23

Ігор Гуменюк («Гримайлівська ТГ») – 18

Роман Гуль («ЮА-Стандарт») – 17

Артур Панасюк (ТМР) – 17+1а/г

Юрій Цупер (ФК «Глибочок-2») – 14

Олександр Рахлецький («Eleks») – 12

Павло Олійник (ФК «Куропатники-1») – 12

Андрій Процюк («Гримайлівська ТГ») – 11

Олександр Грицюк («Стрипа») – 11

Михайло Жига (ФК «Куропатники-1») – 10

Руслан Хабаров («ЮА-Стандарт») – 10

Ростислав Долішній («Eleks») – 10

Роман Наконечний («Стрипа») – 9

Іван Курдупель («Стрипа») – 9

Андрій Рибак (ТМР) – 9

Василь Кушнір («Eleks») – 8

Віктор Чорній («Філадельфія») – 8

Тарас Семенець (ФК «Куропатники-1») – 7

Дмитро Онищук («ЮА-Стандарт») – 7

Ігор Худзік («Гримайлівська ТГ») – 6

Віталій Бодак («Гримайлівська ТГ») – 6

Володимир Онищук («ЮА-Стандарт») – 6

Михайло Маркович («Стрипа») – 6

Петро Мукевич (ФК «Куропатники-1») – 6+1а/г

Володимир Савчук («Гримайлівська ТГ») – 6+1а/г

Віталій Берегуля  («ЮА-Стандарт») – 4

Андрій Малик («ЮА-Стандарт») – 4

Олег Король («ЮА-Стандарт») – 4

Ігор Шаблій («Eleks») – 4

Володимир Лалак (ФК «Глибочок-2») – 4

Володимир Козевич («Філадельфія») – 4

Назар Кошіль («Філадельфія») – 4

Тарас Яриш («Філадельфія») – 4

Ігор Олексюк (ТМР) – 4

Олександр Пастух («ЮА-Стандарт») – 3

Олександр Черній («Стрипа») – 3

Назар Галько («Гримайлівська ТГ») – 3

Ростислав Бекус («Філадельфія») – 3

Дмитро Білецький («Філадельфія») – 3

Дмитро Плитин («Eleks») – 3

Андрій Романюк (ТМР) – 3

Віталій Гончар («Eleks») – 3

Богдан Лірський (ФК «Куропатники-1») – 3

Роман Клос («Гримайлівська ТГ») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 2

Анатолій Савіцький (ТМР) – 2

Роман Друзюк («Eleks») – 2

Андрій Черноба («Eleks») – 2

Олег Прокоплюк («Eleks») – 2

Василь Савор («Eleks») – 2

Олександр Солоника (ФК «Куропатники-1») – 2

Володимир Вовк (ФК «Куропатники-1») – 2

Олександр Нетеча («ЮА-Стандарт») – 2

Роман Лясота (ФК «Глибочок-2») – 2

Віктор Глинський (ФК «Глибочок-2») – 2

Павло Ямельський (ФК «Глибочок-2») – 2

Тарас Рудик («Стрипа») – 2

До Нгок Куєн («Філадельфія») – 2+2а/г

Михайло Оберський (ФК «Куропатники-1») – 1

Віталій Кушлик (ФК «Куропатники-1») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Юрій Шморгун («ЮА-Стандарт») – 1

Тарас Строєвус («ЮА-Стандарт») – 1

Володимир Івашків («ЮА-Стандарт») – 1

Андрій Колісник (ТМР) – 1

Олег Колісник (ТМР) – 1

Віктор Кібляр (ТМР) – 1

Олександр Мацюк (ТМР) – 1

Вадим Пукас (ТМР) – 1

Василь Молінський (ФК «Глибочок-2») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок-2») – 1

Максим Фещук («Гримайлівська ТГ») – 1

Павло Калита («Гримайлівська ТГ») – 1

Назар Шумило («Гримайлівська ТГ») – 1

Віктор Чорний («Філадельфія») – 1

Олександр Саган («Філадельфія») – 1+1а/г

Олександр Іванишин («Гримайлівська ТГ») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
20 Липня
19 Липня
18 Липня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше