Найсвіжіше:
• На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині • 50 мільйонів в бурʼяни: як місцева влада занедбала амбітний проєкт • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу залишає клуб Прем’єр-ліги • Перестало битися серце заступника директора одного з коледжів Тернопільщини • На Тернопільщині на дорозі згорів автомобіль (+фото) • «Подоляни» об’єднуються з «Хустом» і гратимуть у першій професійній лізі • У Тернополі під колеса транспорту потрапило двоє пішоходів • Клята війна забрала життя розвідника з Тернопільщини
rss

Тернопільська четверта футзальна ліга: розгромні перемоги лідерів та неймовірна закрутка на фініші


Опубліковано: 6 Березня 2023р. о 22:09


4-5 березня у СК «Політехнік» відбувся другий тур фінальної частини у четвертій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, підсумкову турнірну таблицю та бомбардирів.

***

Турнір за 1-4 місця

«Disay» (Тернопіль) – «Вікнини» (Вікно) – 1:10 (0:4)

Голи: Руслан Гуменний (31) – Ігор Барановський (2, 9, 13, 31, 45), Андрій Волоцюга (23, 34), Дмитро Качор (28, а/г), Віталій Хоменко (32), Руслан Хоменко (42).

***

ФК «Смиківці» – «Старий Скалат» – 11:1 (4:0)

Голи: Віктор Довгунь (7, 13, 18, 42, 44, 45), Олександр Депутат (9, 17), В’ячеслав Баб’яр (24, 32), Віктор Мацько (25) – Андрій Шмагай (38).

***

Четверта ліга. Турнір за 1-4 місця. Турнірна таблиця. 2 тур.

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Вікнини» Вікно

13

9

4

0

83:24

31

2

ФК «Смиківці»

13

10

0

3

85:39

30

3

«Disay» Тернопіль

13

8

0

5

60:56

24

4

ФК «Старий Скалат»

13

6

3

4

54:57

21

***

Турнір за 5-8 місця

«Шредер» (Тернопіль) – «Колос» (Домаморич) – 6:3 (3:2)

Голи: Руслан Авраменко (4, 16), Сергій Лук’янов (15, 42, 43), Денис Авраменко (33) – Станіслав Кулик (9), Олександр Стець (23), Дмитро Бекесевич (35).

«Нива» (Чабарівка) – «Фенікс-Ренів» – неявка обох команд.

***

Четверта ліга. Турнір за 5-8 місця. Турнірна таблиця. 1 тур.

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

5

«Шредер» Тернопіль

13

7

1

5

50:40

22

6

«Колос» Домаморич

13

5

1

7

52:67

16

7

«Нива» Чабарівка

13

6

2

5

68:48

14

8

«Фенікс-Ренів»

13

5

2

6

52:54

11

P.S.: З команд «Нива» (Чабарівка) та «Фенікс-Ренів» знято по 6 очок за неявки на два матчі.

***

Турнір за 9-12 місця.

ФК «Мишковичі» – ФК «Куропатники-2» – 6:2 (1:2)

Голи: Василь Рогатий (22, 38), Тарас Дільний (27, 46), Святослав Міль (41), Іван Зубик (44, а/г) – Андрій Петрик (10, 21).

***

ФК «Острів» – «Медобори-2» (Зелене) – 0:5 (неявка на гру команди з Острова)

***

Четверта ліга. Турнір за 9-12 місця. Турнірна таблиця. 1 тур.

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

9

ФК «Мишковичі»

13

5

2

6

52:48

17

10

«Медобори-2» Зелене

13

5

0

8

42:68

15

11

ФК «Куропатники-2»

13

2

0

11

33:75

6

12

ФК «Острів»

13

1

1

11

36:101

-2

P.S.: З команди ФК «Острів» знято по 6 очок за неявки на два матчі.

***

Бомбардири:

Ігор Барановський («Вікнини») – 38 м’яч

Віктор Довгунь (ФК «Смиківці») – 31

Роман Качор («Дісай») – 24

Сергій Лук’янов («Шредер») – 22

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 22

Руслан Марцінковський («Нива») – 20

Андрій Шемилюк («Фенікс-Ренів») – 18

Дмитро Гром’як («Вікнини») – 17

Андрій Процик («Фенікс-Ренів») – 15

Дмитро Шведецький (ФК «Смиківці») – 15

Андрій Гладиш (ФК «Старий Скалат») – 14

Олександр Стець («Колос») – 14+1а/г

Віталій Шимків (ФК «Смиківці») – 12

Андрій Волоцюга («Вікнини») – 12

Віталій Шкляр («Нива») – 11

Роман Королішин (ФК «Острів») – 11

Назарій Лапчак («Колос») – 10

Василь Гринів («Нива») – 10

Віталій Яцик (ФК «Куропатники-2») – 10

Тарас Дільний (ФК «Мишковичі») – 10+1а/г

Арсен Крупа (ФК «Старий Скалат») – 9

Денис Авраменко («Шредер») – 8

Тарас Новожен («Нива») – 7

Дмитро Довбуш («Дісай») – 7

Павло Олійник (ФК «Старий Скалат») – 7

Олег Тихоліз (ФК «Старий Скалат») – 7

Іван Добривода («Медобори-2») – 7

Віктор Мацько (ФК «Смиківці») – 7

В’ячеслав Баб’яр  (ФК «Смиківці») – 7

Дмитро Качор («Дісай») – 7+1а/г

Михайло Забитівський («Фенікс-Ренів») – 6

Володимир Лібер («Колос») – 6

Андрій Романішин («Фенікс-Ренів») – 6

Олександр Депутат (ФК «Смиківці») – 6

Володимир Максим («Медобори-2») – 6

Віталій Гаврилюк («Медобори-2») – 6

Руслан Хоменко («Вікнини») – 6

Віталій Вихрущ (ФК «Мишковичі») – 5

Іван Угура («Медобори-2») – 5

Петро Лис («Медобори-2») – 5

Андрій Цаволик (ФК «Куропатники-2») – 5

Максим Шекера («Дісай») – 5

Руслан Авраменко («Шредер») – 5

Дмитро Русанюк (ФК «Смиківці») – 4

Дмитро Якубішин (ФК «Острів») – 4

Андрій Могута («Колос») – 4

Андрій Хрущ («Медобори-2») – 4

Назарій Кучер («Нива») – 4

Степан Романський («Нива») – 4

Тарас Фльонц (ФК «Куропатники-2») – 4

Ігор Стефінів (ФК «Куропатники-2») – 4

Павло Леськів (ФК «Старий Скалат») – 4+1а/г

Володимир Демборинський («Колос») – 3

Станіслав Кулик («Колос») – 3

Дмитро Бекесевич («Колос») – 3

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 3

Ігор Ціцюра (ФК «Куропатники-2») – 3

Андрій Янішевський («Медобори-2») – 3

Павло Мельник («Нива») – 3

Андрій Щиголь («Нива») – 3

Роман Возняк («Дісай») – 3

Руслан Гуменний («Дісай») – 3

Михайло Борисевич (ФК «Старий Скалат») – 3

Мар’ян Грицин (ФК «Острів») – 3

Сергій Семчишин (ФК «Острів») – 3

Василь Крокіш («Шредер») – 3

Віталій Карягін («Дісай») – 3

Роман Гаврилюк («Вікнини») – 3

Олег Лободець («Дісай») – 2

Роман Середа («Дісай») – 2

Валентин Пасічний («Фенікс-Ренів») – 2

Станіслав Швед («Фенікс-Ренів») – 2

Дмитро Мацигін («Нива») – 2

Андрій Іванків («Нива») – 2

Віталій Солтис («Вікнини») – 2

Микола Лодинський («Вікнини») – 2

Володимир Федун (ФК «Старий Скалат») – 2

Володимир Тофель (ФК «Старий Скалат») – 2

Віталій Околович («Шредер») – 2

Максим Палихата («Шредер») – 2

Костянтин Дерлиця («Шредер») – 2

Олег Соколик (ФК «Острів») – 2

Юрій Яськевич (ФК «Острів») – 2

Назар Бандак (ФК «Острів») – 2

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 2

Богдан Сисак (ФК «Мишковичі») – 2

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 2

Володимир Кирич (ФК «Смиківці») – 2

Андрій Петрик (ФК «Куропатники-2») – 2

Іван Зубик (ФК «Куропатники-2») – 2+1а/г

Фелікс Опоку («Дісай») – 1

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 1

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 1

Роман Мищишин («Фенікс-Ренів») – 1

Михайло Черевик («Фенікс-Ренів») – 1

Роман Кикіш («Фенікс-Ренів») – 1

Андрій Булич (ФК «Острів») – 1

Роман Каравець (ФК «Острів») – 1

Тарас Лещишин (ФК «Острів») – 1

Владислав Шастків (ФК «Острів») – 1

Богдан Антимис (ФК «Острів») – 1

Михайло Яремус (ФК «Острів») – 1

Павло Коляса (ФК «Острів») – 1

Антон Гордій («Колос») – 1

Іван Іваненьків («Колос») – 1

Тарас Яремко («Колос») – 1

Вадим Правдюк («Колос») – 1

Юрій Сава («Медобори-2») – 1

Віталій Серединський («Нива») – 1

Андрій Решовський («Нива») – 1

Дмитро Пришляк («Вікнини») – 1

Віталій Хоменко («Вікнини») – 1

Микола Варениця (ФК «Куропатники-2») – 1

Михайло Легета (ФК «Куропатники-2») – 1

Назар Макух (ФК «Куропатники-2») – 1

Андрій Шмагай (ФК «Старий Скалат») – 1

Юрій Гладиборода (ФК «Острів») – 1+1а/г

Ігор Шверида («Фенікс-Ренів») – 1а/г

Олександр Процик («Медобори-2») – 1а/г

Максим Полюхович («Медобори-2») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше