Найсвіжіше:
• Заліщицький «Дністер» гратиме у другій футбольній лізі! • На Борщівщині розшукують 65-річного чоловіка • На Сумщині загинув 47-річний старший солдат з Тернопільщини • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку • Екснаставник «Руху» став головним тренером тернопільської «Ниви» • На Сумщині загинув молодий воїн з Тернопільської області • У Харківській області загинув офіцер з Гусятинщини • Вартісну знахідку виявили на Теребовлянщині: майно понад 3 млн грн • Сімейна крадіжка: на Зборівщині син викрав дорогий бінокль у матері і постав перед судом • На Бучаччині судили молодика, який накинувся з кулаками на знайомого • У Тернополі під час масштабної пожежі постраждав пенсіонер • Зухвала крадіжка біля Тернополя: вдень з автомобіля викрали магнітолу, динаміки й колеса • Хімічний диктат під крилом Кремля: підсанкційний олігарх з Тернопільщини тримає в заручниках український агросектор та суди • Одразу у чотирьох мікрорайонах Тернополя будуть проблеми з водою • На Тернопільщині зміниться представник Омбудсмана • Відомий співак з Тернопільщини з розмахом відгуляв 5-річчя сина на вечірці • На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24, загинули обидва льотчики • Півтора року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий освітянин Бережанщини • Колишній капітан тернопільської «Ниви» продовжив контракт з клубом Прем’єр-ліги • Масштабна пожежа у Тернополі: до гасіння залучили робота-пожежника (відео) • Помер випускник кременецького ліцею • За невиконання судового рішення жителю Борщова загрожує до трьох років тюрми • Перестало битися серце воїна та волонтера з Бережанщини • Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу»
rss

Тернопільщина просить у міністерства 75 млн грн на теплопостачання


Опубліковано: 19 Травня 2026р. о 7:59

У Тернопільській обласній військовій адміністрації відбулося засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. Під час зустрічі, яку очолив заступник начальника ТОВА Роман Свистун, було затверджено суму компенсації для головного теплопостачального підприємства обласного центру за перший квартал 2026 року, пише Газета Місто.

Розрахунки та сума заборгованості

Комісія детально проаналізувала фінансові розрахунки, надані КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» за період із 1 січня по 31 березня 2026 року. Шляхом голосування члени комісії офіційно узгодили обсяг заборгованості з різниці в тарифах на тепло та гарячу воду у розмірі понад 75 мільйонів гривень.

Ця різниця виникає через те, що реальна економічно обґрунтована вартість виробництва й постачання теплової енергії є вищою за фіксовані тарифи, які наразі оплачують кінцеві споживачі (населення). Усі погоджені матеріали та розрахунки невідкладно передадуть до Міністерства розвитку громад та територій України. Саме на державному рівні розглядатиметься питання виділення субвенції для фінансування цієї заборгованості.

Підготовка до майбутньої зими

Узгодження фінансових показників є важливим етапом стабільного функціонування критичної інфраструктури в міжсезоння. Паралельно з цим в області вже стартували масштабні підготовчі роботи до наступного опалювального сезону. Профільні підрозділи ТОВА спільно з місцевими громадами та комунальними підприємствами наразі відпрацьовують технічні рішення, аби забезпечити безперебійне теплопостачання до лікарень, шкіл, дитячих садочків, об’єктів соціальної сфери та багатоквартирних житлових будинків.


Джерело: Газета Місто
Рубрика:





Новини
17 Червня
16 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше