Найсвіжіше:
• 2k ua: Локальний фокус • Тернопільська ОДА отримала нового голову: хто він? • На Тернопільщині 13 січня не буде світла до 10,5 годин • Вища Тернопільська футзальна ліга: трійку лідерів розділяє два очка • На Донеччині загинув помічник гранатометника з Тернопільщини • На Тернопільщині чоловік грозився підірвати багатоповерхівку • Мешканець Тернопільщини за 14 тис доларів організував переправлення чоловіків через кордон • У Тернополі мама залишила на добу зачиненими в квартирі чотирьох дітей  • Найстарші ветерани Тернопільщини визначили найсильнішу футзальну команду • Судитимуть ексдиректора Бережанської лікарні: завдав збитків на 1,2 млн грн • В одній з громад Тернопільщини два тижні не працюватиме муніципальний транспорт • Одне з найбільших міст Тернопільщини переходить на жорсткіші графіки відключень • П’яний мешканець Хмельниччини похуліганив в аптеці Тернополя • На Заліщиччині горіла господарська будівля площею 1200 м² • Аварія на Гусятинщині: із забоями та переломами до лікарні потрапив 50-річний чоловік • Спочив у Бозі фермер з Тернопільщини • На Зборівщині рейсовий автобус застряг прямо на зупинці (відео) • Дорожня трагедія на Теребовлянщині: водій не помітив сусіда на дорозі • На Тернопільщині судитимуть жителя Донеччини, який воював проти ЗСУ • З осколком біля серця: помер військовослужбовець з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя солдата з Тернопільщини • Карма війни: історія жінки, яка понад десять років боронить Україну на передовій • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 12 січня • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Тернопільської області • Тернополянина підозрюють у впливі на посадовців ТЦК СП: ціна питання 5,5 тис доларів
rss

Теребовлянські волонтери будуть мати власне авто


Опубліковано: 30 Листопада 2016р. о 16:05

Про це запевнив очільник Тернопільської ОДА волонтерів та всіх присутніх під час свого робочого візиту 24 листопада в Теребовлю, де провів виїзний прийом громадян. На особистому прийомі громадян з головою ОДА Степаном Барною були присутні голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа та куратор району, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький.

Під час візиту голови ОДА розглядались звернення, питання та події, клопотання іншого характеру – як особисті, так і колективні. Зокрема, колективні звернення стосувалися виділення учасникам АТО земельних ділянок під будівництво у смт Дружба, а також входження у рамках проведення реформи з децентралізації сіл Великий і Малий Говилів в одну із двох об’єднаних територіальних громад – Хоростківську або Теребовлянську. Як зазначив Степан Барна, в цьому питанні має бути витриманий принцип більшості. Головне, щоб люди отримували всі послуги там, де їм комфортно і зручно.
Та волонтерів Міжнародного благодійного фонду «Чесна Україна» турбувала найбільше їхня проблема (та й чи їхня вона, а може, все-таки дана проблема всенародна і вседержавна!). На зустріч із губернатором прибули голова фонду Любов Солтис та волонтер Галина Старковська.

Ось що розповіла про турботи волонтерів Любов Солтис: «Майже три роки нашої волонтерської діяльності ми використовували приватні авто наших беззмінних водіїв-волонтерів Миколи Мостового та Олександра Кривокульського. Нині вже важко порахувати, скільки разів ми побували в зоні АТО і безпосередньо на самій передовій сходу України, деколи потрапляли і під ворожі обстріли, не кажучи вже про снайперів, але наші водії завжди безвідмовно власноруч керували своїми авто під час доставки гуманітарних вантажів для воїнів-земляків. Дороги сходу дуже зруйновані війною і наші автомобілі неодноразово ламалися так, що нині вони майже повністю вийшли з ладу. А у водіїв же є й свої сім’ї, діти, яким також потрібно за щось жити. Крім того, представники нашого фонду бували за кордоном, зокрема у Польщі, де ми підтримуємо тісні зв’язки не лише з поляками, а й з нашим Генеральним консулом. Нам нині дуже втішно, що голова ОДА Степан Барна разом з нашим головою РДА Юрієм Ништою пообіцяли таки дієво посприяти у придбанні багатотоннажного авто для потреб фонду і ми їм за це щиро вдячні!» А Галина Старковська доповнила: «Так, ми дякуємо пану Степану за його допомогу, адже нашим клопотанням щодо придбання автомобіля в грудні буде вже рік. І ось нарешті гідна відповідь, розуміння ситуації волонтерів, державний підхід до справи».

У розмові з волонтерами Степан Степанович висловив надію, що спільними зусиллями й надалі надаватиметься допомага бійцям 44-ої артилерійської бригади, яка дислокується в Тернополі та Теребовлі.
Окремо волонтери просили очільника облдержадміністрації допомогти в розмитненні товарів, які будуть направлені українським воякам на передову.
Віктор Аверкієв


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
12 Січня
11 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше