Найсвіжіше:
• На Тернопільщині у потужне промислове підприємство інвестують 1,2 млрд грн • Помер батько архієпископа Тернопільського і Бучацького • На Тернопільщині почали виробляти сир з унікального козиного молока • Частина студентів в Україні втратить відстрочку • МФК «Тернопіль» завершив виступи у другій лізі чемпіонату України • Тернопільщина 27 квітня зустрічатиме ще одного загиблого Героя • В музеї на Борщівщині зберігається понад 200 примірників «Кобзаря» • На Донеччині загинув матрос з Тернопільщини • Сьогодні до рідної домівки повертається воїн з Тернопільщини • Тернопільщина 27 квітня зустрічатиме загиблого Героя • На Тернопільщині у вихідні можливі дощі, шквали та заморозки • На Волині стартував фестиваль тюльпанів • Хоростківська громада “підсилилася” двома автівками  • Скандал на Зборівщині: коли відремонтують «дорогу смерті»? • Чи визнає Україна Крим російським: Зеленський зробив гучну заяву • Найзбитковіше КП Тернополя виплатило собі майже мільйон на премії • Помер 60-річний ветеран російсько-української війни з Тернопільщини • П’яний водій з Бучаччини пропонував хабаря копам • Трагічно загинув військовослужбовець з Тернополя • Як вибрати духову шафу для дому: на що звертати увагу? • Смертельна автопригода на Чортківщині: деталі • ФК «Збараж» на чемпіонат області заявив 20 футболістів • Жорстока війна забрала життя військового з Тернопільщини • Автотроща з травмованими сталася на Гусятинщині • На Тернопільщині на продаж виставлено діючий спиртзавод
rss

Сильні пориви вітру наробили шкоди в Збаражі


Опубліковано: 29 Червня 2023р. о 17:13

29 червня о 13:50 на пункт зв’язку 4-ї державної пожежно-рятувальної частини почала надходити інформація, про наслідки сильних поривів вітру в Збаражі. За повідомленнями очевидців на декількох вулицях міста пошкоджено дахи житлових будинків.
На цей час вже зафіксовано 12 пошкоджених будівель, проте від місцевих жителів продовжують надходити повідомлення про пошкодження.
На місці надзвичайної події працюють представники ДСНС та органів місцевого самоврядування. Вони встановлюють наслідки події, проводять огляд та фіксацію пошкоджень.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,

Перегляньте також:




Новини
26 Квітня
25 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше