Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Священник з Тернопільщини розповів, як йому вдалося зібрати мільйон підписників


Опубліковано: 5 Вересня 2025р. о 21:29

Олексій Філюк — священник у селі Шушківці в Тернопільській області. Чоловік почав вести власний блог. У Facebook йому вдалося зібрати мільйон підписників.

Про це Філюк розповів Суспільному Тернопіль.

За словами священника, він робить те, що йому подобається, а почати займатися власним блогом йому підказало серце.

Я ніде цьому не вчився, робив так, як мені підказувало серце і голос Божий. Бог стимулює людей через мене. А їхні відгуки мене надихають. У мене й не було на меті зібрати мільйон людей. Просто це була справа, на яку мене наставив Ісус. Це привернуло увагу багатьох українців», — зазначив Олексій.

За словами чоловіка, у нього є сторінки в інших соцмережах, проте саме Facebook йому найбільше імпонує: ««Це класна соцмережа для поширення інформації, проповідей, Євангелія, для чогось світлого, духовного і доброго», — зазначив священник.

Філюк поділився, що колись вів Instagram як домашній фотоальбом, проте з часом все менше займався цією соцмережею. Видаляти сторінку священник не буде, адже, за його словами, інколи там до нього звертаються з пропозиціями реклами.

Олексій поділився, що часто ідеї для нових відео йому пишуть підписники.

Багато повідомлень, в голові каша, тож цікаві ідеї я заскрінюю. Десь моментами дивні питання, але треба відповідати людям. Взагалі підписники дають мені ідеї безкінечно. Мені не треба самому придумувати питання», — розповів священник.

Окрім блогу та богослужінь Олексій також займається домашнім господарством, на яке йде також багато часу. Зокрема зараз чоловік робить закрутки.

Я не маю жодного вільного дня, бо в мене праця в агрофірмі, в соцмережах, дім, закрутки. Сьогодні ось даю інтервʼю, потім ще є плани, після того маємо консервувати, бо діти хочуть їсти. В селі немає магазинів, ти не можеш щодня купити овочі-фрукти. Коли є мариноване, то вже легше. Я хочу один день відпочити без людей, без роботи. Це така маленька мрія», — поділився Олексій Філюк.


Джерело: Суспільне Тернопіль
Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше