Найсвіжіше:
• На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму • У Почаєві в ДТП загинула дитина • Для чого потрібна поляризаційна плівка в дисплеях смартфонів • У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • У Тернополі донеччанин погрожував харків’янці фізичною розправою • У Борщеві відбулося свято футболу, активного дозвілля та командного духу • «Агрон» продемонстрував клас у матчі проти підволочиської команди • Купівля рибальського спорядження обернулася для мешканця Теребовлянщини втратою грошей • Електромагнітні замки: встановлення та принцип роботи • Уродженець Тернопільщини став художнім керівником Івано-Франківської філармонії • У Чернихівцях відкрили Яблуневий сад пам’яті про загиблих дітей • «Змиваю туалет лише раз на день»: тернополян обурило можливе подорожчання тарифу на воду • Заліщицький «Дністер» гратиме у другій футбольній лізі! • На Борщівщині розшукують 65-річного чоловіка • На Сумщині загинув 47-річний старший солдат з Тернопільщини • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку • Екснаставник «Руху» став головним тренером тернопільської «Ниви» • На Сумщині загинув молодий воїн з Тернопільської області • У Харківській області загинув офіцер з Гусятинщини • Вартісну знахідку виявили на Теребовлянщині: майно понад 3 млн грн • Сімейна крадіжка: на Зборівщині син викрав дорогий бінокль у матері і постав перед судом • На Бучаччині судили молодика, який накинувся з кулаками на знайомого • У Тернополі під час масштабної пожежі постраждав пенсіонер
rss

Стартував експериментальний чемпіонат із футболу


Опубліковано: 20 Квітня 2019р. о 10:02

14 квітня матчами першої та другої ліг стартував чемпіонат Тернопільської області з футболу. Найсильніші команди області, які сформували вищу лігу, свої дебютні поєдинки проведуть 20 квітня.

Загалом на старт змагань вийшов 31 колектив, що на три більше, ніж минулого сезону. У вищій лізі змагатимуться 8 команд, першій – 12, другій – 11. До речі, в історії тернопільського футболу це вперше, коли чемпіонат проводиться одразу в трьох лігах. Раніше найбільше було дві ліги/групи.

Отож у першому турі зафіксовано такі результати:

перша ліга: ФК «Ланівці-ОТГ» – «Дністер» (Заліщики) – 0:2, ФК «Трибухівці» (Бучацький р-н) – «Три валети» (Кременець) – 0:1, «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – «Зоря» (Хоростків) – 0:0, ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н) – «Арсенал» (Білокриниця, Кременецький р-н) – 3:0, «Нива» (Підгайці) – ФК «Збараж» – 0:1. Матч «Вся Україна – Колос» (Бучач) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка, Чортківський р-н) перенесено;

друга ліга: «Медобори» (Зелене, Гусятинський р-н) – «Галичина» (Мушкатівка-Слобідка, Борщівська ОТГ) – 4:1, ФК «Козова-2019» – «Панорама» (Млинівці, Зборівський р-н) – 3:0, «Юність» (Монастириська ОТГ) – ФК «Волинь-Шумськ» – 1:4, «Поділля» (Васильківці, Гусятинський р-н) – ФК «Віго-Острів» (Тернопільський р-н) – 3:1. Матч ФК «Нараїв» (Бережанський р-н) – ФК “Скалат-ОТГ” перенесено.

У вищій лізі в першому турі зустрінуться: «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ», «Кристал» (Чортків) – «Нива» (Теребовля), ФК «Бережани» – ФК «Копичинці», «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – «Агронива» (Заводське).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
18 Червня
17 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше