Найсвіжіше:
• Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині
rss

Стало відомо ім’я вбивці Степана Ільницького з Почаєва


Опубліковано: 1 Грудня 2021р. о 12:00

Не нещасний випадок, а все ж таки вбивство. У прокуратурі Тернопільщини виявили, що 33-річного Степана Ільницького з Почаєва перед смертю побив киянин. 

Під процесуальним керівництвом Кременецької окружної прокуратури киянину заочно повідомили про підозру у вбивстві з необережності, скоєному на початку листопада 2021 року в м. Почаєві.

За версією слідства, близько 23 години 2 листопада в киянина, що на той час тимчасово мешкав у Почаєві, виник конфлікт із двома місцевими жителями. Суперечка відбулася на території парку ім. Б. Хмельницького. Чоловік умисно вдарив кулаком в обличчя одному з учасників з’ясування стосунків, котрий від удару впав на бруківку, отримавши травму голови. Потерпілий невдовзі помер у парку, а його кривдник утік з місця вчинення злочину.

За висновками судово-медичної експертизи, смерть потерпілого настала в результаті закритої черепно-мозкової травми з переломом кісток черепа.

Наразі тривають заходи щодо встановлення місця перебування й затримання підозрюваного у злочині, котрий виїхав з Почаєва після вищезгаданих подій.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше