Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Срібний призер ветеранського чемпіонату Тернопільщини візьме участь у кубку Ліги ветеранів


Опубліковано: 6 Липня 2023р. о 14:09

12 липня у Комарно, що на Львівщині відбудеться кубок Ліги ветеранів з футболу 50+. У змаганнях братиме участь шість колективів, серед яких срібний призер ветеранського чемпіонату Тернопільщини 2022 року – «Кобзар» з Гаїв Шевченківських.  

Турнір благодійний і приурочений пам’яті Героя України Павла Сбитова.

Шість команд-учасниць розділені на дві групи. Наш «Кобзар» згідно жеребкування потрапив до групи «А», де в суперники отримав дві збірні команди – Хоросно-Сокільники та Великий Любінь-Самбір. У групі «Б» гратимуть: збірна Комарно-Стрий, «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) та збірна Ліги ветеранів Львівщини.

Кубок проходитиме у форматі 7 польових гравців та воротар.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше