Найсвіжіше:
• Яка косметика потрібна влітку: тренди від KIKO MILANO • Назавжди в строю: громада на Зборівщині попрощалася з Героєм України • Воїн з Козівщини загинув через два місяці після мобілізації • Ринок бізнес-кредитування в Україні: основні тенденції • Команда з Тернополя гратиме у фіналі Всеукраїнських змагань з футболу • Важка хвороба забрала життя бойового медика з Тернопільщини • У Кременці здетонував запал гранати: чоловік втратив два пальці • Суддю з Підгаєччини після смертельної ДТП відсторонили від правосуддя • Футболісти з Тернополя пробилася до півфіналу Всеукраїнський змагань  • Мокасини та лофери – яка між ними різниця? • Хвороба забрала життя військовослужбовця з Бережанщини • Андрій Стасевський: атака на «Запоріжжяобленерго» • Двоє травмованих: на Тернопільщині Volkswagen зіткнувся з фурою • Півтора роки надій та сподівань: у Курській області загинув воїн зі Зборівщини • На Монастирищині чоловік ударив жінку ножем у груди та живіт: вона померла • Кредит готівкою всеЯСНО в ПУМБ для швидких фінансових рішень • Суд покарав колишнього керівника соцзабезу з Ланівців: що сталося • Як знизити температуру в кімнаті без кондиціонера • Ієродиякона Почаївської лаври затримали та направили до ТЦК • У Бережанах жінку засудили за побиття власної матері • Суд встановив факт загибелі на Луганщині воїна з Гусятинщини • Тернопільщина просить у міністерства 75 млн грн на теплопостачання • Зупинилося серце учасника бойових дій з Шумщини • Перша футбольна ліга Тернопільщини: перші голи «Арсеналу» і «Нічлави» та важка перемога ФК «Бучач» • Тернопільська команда пробилася до чвертьфіналу Всеукраїнських змагань
rss

Спочила у Бозі відома освітянка Тернополя


Опубліковано: 31 Грудня 2025р. о 13:09

Відійшла у Вічність справжній професіонал, Людина з великої літери та легендарна постать у освітньому просторі Тернополя – викладач історії та правознавства Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Марія Степанівна Рудик.

Про сумну новину повідомив навчальний заклад. 

Майже пів століття – 50 років свого життя – Марія Степанівна віддала невтомній педагогічній праці. Вона була Відмінником освіти України та кавалером престижної медалі Макаренка, що свідчить про її винятковий внесок у виховання молоді та визнання на найвищому професійному рівні.

Марія Степанівна була «педагогом від Бога». Під її чуйним та фаховим керівництвом виросло не одне покоління українців, яким вона прищепила любов до правди, знання своєї історії та повагу до закону.
Її учні та студенти постійно ставали переможцями престижних олімпіад, турнірів та інтелектуальних змагань. Вона вміла розгледіти іскру таланту в кожному і перетворити її на полум’я успіху.

Вона не обмежувала навчання стінами аудиторії. Марія Степанівна відкрила для молоді красу та велич рідної землі, організовуючи незабутні туристичні поїздки по всій Україні, виховуючи справжніх патріотів.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає особистість, світ стає біднішим». Ці слова сьогодні болісно відгукуються в серцях колег, випускників та друзів. Марія Степанівна вирізнялася стійкістю характеру, невичерпною енергією та добротою. Вона завжди була поруч у важку хвилину, готова підтримати мудрою порадою чи добрим словом.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким. Світлий спомин про Марію Степанівну – мудрого вчителя, наставника та щиру жінку – назавжди залишиться в літописі нашої пам’яті. Її справа продовжуватиме жити в її учнях, – йдеться в повідомленні Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Царство Небесне та вічний спокій її душі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
19 Травня
18 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше