Найсвіжіше:
• Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео
rss

Смерть військовослужбовця на території монастиря: священнику оголосили про підозру


Опубліковано: 25 Серпня 2025р. о 8:06

Комісійна судово-медична експертиза щодо військового, тіло якого знайшли на території чоловічого монастиря УПЦ у Старокостянтинові, що на Хмельниччині, завершена. Наразі є висновок експертів, на основі якого у справі встановили підозрюваного. Ним виявився 46-річний священник монастиря.

Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Священник у стані алкогольного сп’яніння розпочав словесний конфлікт із 51-річним чоловіком. Під час суперечки він побив його, завдаючи численних ударів руками та ногами. Від отриманих травм чоловік помер на місці”, — розповіли у прокуратурі.

46-річному священнику повідомили про підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). Наразі йому обрали запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави.

Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.

Що відомо про конфлікт у монастирі

3 серпня у Старокостянтинові на території монастиря знайшли тіло 51-річного чоловіка. У соціальних мережах йшлося про вбивство військовослужбовця ЗСУ, проте інформація не відповідає дійсності. Тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу, яка показала, що причиною смерті став гострий панкреатит. Про це повідомили у поліції Хмельниччини.
За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань раніше внесли відомості за ст. 115 з приміткою “Природня смерть”.

У соціальних мережах поширили відео, на якому, ймовірно, зафіксований конфлікт між двома людьми на території монастиря, унаслідок якого міг померти 51-річний чоловік. У коментарі Суспільному у поліції Хмельницької області розповіли, після вивчення відео слідчі призначили комісійну судово-медичну експертизу.

Архімандрита Іоасафа (Горкавчука) відсторонили від виконання обов’язків намісника Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря міста Старокостянтинова.


Джерело: Суспільне Хмельницький





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше