Найсвіжіше:
• Що важливо знати про Ібупрофен перед прийомом? • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • На Тернопільщині обмежено рух вантажівок на державній дорозі в напрямку до Івано-Франківської області • Тернопільщина попрощалася зі ще одним загиблим воїном: остання дорога додому майже у два роки • У Тернополі один з автобусних маршрутів курсуватиме лише у вихідні дні • Митрополит Нестор з Тернопільщини: «Московський патріархат у Почаєві – це аномалія, яка повинна зникнути» • Визначилися чвертьфінальні пари футбольної Ліги Тернопільщини (+фото) • На Тернопільщині в ДТП важкі травми отримали водій-військовий і пасажир • У листопаді тернопільські поліцейські склали 283 адмінпротоколи за керування транспортними засобами у нетверезому стані • Команди футбольної Ліги чемпіонів Тернопільщини дізналися суперників по чвертьфіналу (+фото) • Тернопільщина віддала шану загиблому на війні військовослужбовцю • Неподалік Бучача іномарка злетіла в кювет та перекинулася: водій і пасажир у лікарі • Смартгодинник Samsung Galaxy Watch5: моніторинг здоров’я цілодобово • 3 грудня стартує масштабна Дитяча футзальна ліга Тернопільщини • 42-річну жительку Бережан місцеві правоохоронці підозрюють у крадіжці грошей в пенсіонера • Тернопільські будівельники відновлюють житло на Херсонщині • Учні у Тернополі матимуть довгі зимові канікули • У Тернополі визначилися з датою початку продажу новорічних ялинок • На Тернопільщині вулицю перейменують на честь полковника ЗСУ • На війні загинув колишній футболіст тернопільської “Ниви”, ФК “Тернопіль” та луцької “Волині” • В одному з найбільших міст Тернопільщини два комунальних автобуси курсують абсолютно безкоштовно • Посмертно звання «Почесний громадянин Тернопільської області» присвоїли трьом військовослужбовцям • Мурал із зображенням Соломії Крушельницької з’явився у Тернополі  • Свято-Миколаївський собор на Тернопільщині повернули у власність держави • Через понад півтора року зниклий безвісти Герой з Тернопільщини востаннє повертається до рідної домівки
rss

Схопив стрілу для гарпуна та вдарив нею товариша: деталі кривавого вбивства на Тернопільщині (+фото)


Опубліковано: 11 Липня 2023р. о 13:10


“Я, здається, вбив людину, приїжджайте”, – таке повідомлення отримали тернопільські лікарі бригади екстреної медичної допомоги. Лікарі про нього проінформували й поліціянтів. Приїхавши на місце події, правоохоронці виявили тіло чоловіка, а медики констатували його смерть. Підозрюваний був поруч і в усьому зізнався. Подія трапилася 10 липня в селі Біла.

У ході досудового розслідування стало відомо, що до підозрюваного в гості прийшов товариш. Вони розпивали спиртні напої, а після цього почалася суперечка за гроші. 

Власник помешкання звинуватив гостя у тому, що він не повертає йому борг. Далі чоловіки почали битися і господар схопив стрілу для гарпуна, та вдарив нею співрозмовника. Потерпілий спробував втекти, але не зміг. Підозрюваний наздогнав його і вдарив у голову гострим наконечником ще раз.

Після цього викликав швидку. Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому оголосили підозру згідно зі статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.  

У ході обшуків, проведених у будинку підозрюваного під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури, слідчі виявили заборонені предмети. Серед знайденого – граната Ф-1 та РГД-5 з запалами, ножі, понад 30 боєприпасів, спортивний лук та 11 стріл з металевими наконечниками, а також “магазин” до ручного кулемета Калашникова. Слідчі усе вилучили та направили на експертизу. Поліціянти встановлюють, де підозрюваний взяв усі ці предмети. Даний факт внесений в ЄРДР згідно зі статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
1 Грудня
30 Листопада
Ваше ставлення до ЛГБТ-спільноти?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше