Найсвіжіше:
• Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей
rss

СБУ завдала удару по російських бомбардувальниках: уражено 40 літаків — джерела


Опубліковано: 1 Червня 2025р. о 14:45

Служба безпеки України проводить велику операцію зі знищення російської бомбардувальної авіації в російському тилу під назвою «Павутина». Зараз відомо про ураження 40 літаків.Про це повідомили джерела hromadske в СБУ.

Серед літаків, уражених під час дронової атаки: А-50, Ту-95 та Ту-22 М3. За попередніми даними, внаслідок удару російській авіації завдали збитків на понад 2 мільярдів доларів.

На відео від наших джерел видно пожежу на російському аеродромі «Белая».

«Оце такий файний вигляд має зараз аеродром “Белая”. Стратегічна ворожа авіація», — каже голова СБУ Василь Малюк, який особисто керував операцією.

Раніше російський Telegram-канал SHOT писав про вибухи в Оленегірському районі Мурманської області. Неподалік розташовано російський аеродром «Оленья», де базуються стратегічні бомбардувальники, які завдають ударів по Україні.

Крім того, про атаку безпілотників також повідомляли в Іркутській області. Саме там розташований аеродром «Белая».

Доповнено о 14:18. Губернатор Іркутської області Ігор Кобзев підтвердив, атаку дронів на військову частину в селищі Середнє. Він також додав, що «джерело, звідки були випущені дрони», вже «блокували».


Джерело: hronadske

Перегляньте також:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше