Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

САД відновлює найбільш знищені територіальні дороги області


Опубліковано: 10 Жовтня 2021р. о 10:30

У 2021 році Служба автомобільних доріг на виконання державної програми «Велике будівництво» відновлює низку найбільш знищених територіальних доріг області. Серед них дорога Т-20-02 Тернопіль – Скалат – Жванець на ділянці між Смиківцями і Гримайловом. Там уже завершили укріплення основи. Вирівнюючий шар покриття вже укладено від Смиківців до Гримайлова. Сьогодні розпочали влаштовувати фінішний шар покриття.

У наступному році роботи продовжимо, а саме: влаштуємо верхній шар асфальтобетону, освітлення і тротуари в населених пунктах, також замінимо автобусні зупинки, дорожні знаки та бар’єрне огородження. На фінішний шар покриття буде нанесено розмітку.

Ще один маршрут Т-09-03 від Гримайлова на Сатанів. Це дорога через заповідник Медобори. Покриття там було у вкрай критичному стані. На сьогодні там не лише укріплено основу дороги, а й влаштовано перший шар покриття. Завершимо відновлення цієї дороги у 2022 році.

Ці дві дороги сукупно утворюють альтернативний маршрут з Тернополя до Хмельницької області. Це і туристична дорога до курорту в Сатанів, і коротша дорога до Кам’янця-Подільського, Бакоти тощо.

Прес-служба САД у Тернопільській області


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше