Найсвіжіше:
• Герой України з Борщівщини став командиром бригади • На вік-енд на Тернопільщині відбудеться одразу сім футбольних змагань • Спочила у Бозі вчителька з Гусятинщини • Одна з тернопільських шкіл змінила назву • На Чортківщині з’явився псевдо «цілитель» та «екзорцист», – заява УГКЦ • Як оформити літню людину в будинок престарілих у Львові? • Сучасні реалії: який купити протигаз для своєї безпеки • ФК «Борщів» провів спаринг з лідером другої професіональної ліги  • 43-річна тернополянка пограбувала аптеку • Тернопільський вуз отримав нового ректора • На Запоріжжя загинув воїн з Тернопільщини, котрий брав участь у кількох миротворчих місіях • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • У Заліщиках від отриманих травм у ДТП помер пенсіонер • Футбольна команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера • На Дніпропетровщині загинув 30-річний солдат з Тернопільщини • Житель Козівщини намагався продати пістолет та дві гранати • «Барса» з Тернополя – переможець Дитячої футзальної ліги U-11 • Мерія Тернополя готова витратити ще 300 тис грн не на ЗСУ, а на власний радіопіар • Воротар з Тернополя підписав контракт з лідером другої професіональної ліги • На Бережанщині засудили жінку, яка через ревнощі облила суперницю кислотою, а чоловіка – бензином і підпалила • Екс-викладач коледжу з Теребовлі отримав штраф за пропозицію хабаря поліції • У тернопільському ТЦК мобілізований порізав собі руку • Як на Тернопільщині планують укріплювати енергосистему • Щелепно-лицевий хірург: з якими проблемами звертаються пацієнти • Армійський застосунок Резерв+ припиняє роботу: користувачам порадили підготуватись до вимкнення
rss

ПриватБанк оголосив винагороду за упіймання грабіжників Асканійського відділення на Херсонщині


Опубліковано: 15 Листопада 2017р. о 23:32

ПриватБанк оголосив винагороду в розмірі 10 000 грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які пограбували відділення банку в Асканії Новій (Херсонська обл.).

Як повідомили в Службі безпеки банку, 14 листопада 2017 року о 17:45 до Асканійського відділення зайшли двоє озброєних невідомих, які заволоділи сумкою з виручкою відділення. Коли керівник та касир вже зачиняли відділення, невідомі примусово заштовхали їх у приміщення. Після погроз співробітники банку були вимушені віддати сумку із залишками виручки, сума якої була незначною.

«Усі співробітники ПриватБанку в разі непередбачених обставин чітко діють за спеціальними інструкціями, що дають можливість убезпечити як життя, так і майно банку, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. – Ми разом із поліцією зараз вивчаємо записи відеокамер та вживаємо активних заходів із затримання грабіжників».

За фактом пограбування відділення банку ведеться слідство. Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про злочинців, що допоможе швидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 10 000 гривень. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
21 Лютого
20 Лютого
19 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше