Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Почаїв має свою стратегію!


Опубліковано: 24 Грудня 2016р. о 15:29

 dsc03384_kopiya                   

23 грудня на сімнадцятій сесії сьомого скликання Почаївської міської ради було прийнято Стратегію розвитку Почаївської об’єднаної громади на період до 2027 року. Таким чином Почаївська громада першою серед об’єднаних громад Тернопільщини починає по-новому планувати своє майбутнє.

В своєму виступі міський голова Василь Бойко зазначив, що з прийняттям Стратегії Почаївська громада на найближчі 10 років отримує перспективне бачення свого розвитку. Це дозволить їй ефективніше використовувати власні ресурси та нові можливості, які пов’язані з реформою децентралізації.

Презентували Стратегію перед депутатами заступник міського голови Андрій Чубик і голова тернопільської громадської організації «Гуртом !», експерт Ігор Ковалик.

Розгляду проекту Стратегії на сесії передувало публічне обговорення документу в Почаївській громаді, тому особливих дискусій під час розгляду Стратегії в сесійній залі не виникало.

В результаті Стратегія розвитку Почаївської об’єднаної громади прийнята на сімнадцятій сесії сьомого скликання Почаївської міської ради одноголосно.

Депутати подякували експертам громадської організації «Гуртом!» та міжнародному фонду «Відродження» за допомогу в розробці Стратегії розвитку Почаївської громади.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше