• Інспектор Тернопільської митниці отримав 100 тисяч хабаря: деталі • Важка хвороба забрала життя 51-річного священника з Тернопільщини • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині в найближчі три дні • На Тернопільщині ремонтують міст однієї з найбільш завантажених доріг • У Лізі Тернопільщини з футболу визначилися два півфіналісти (+фото) • Які переваги ін’єкційної косметології • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу воїна, котрий загинув на Донеччині • Чому літо потрібно зустрічати з парфумами Versace • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині • У студента з Тернопільщини вилучили 8 згортків канабісу (+фото) • На Тернопільщині сили ППО вночі збили ударні БпЛА • 31-річна мешканка Кременецького району накриміналила у Збаражі • П’ятеро людей отримали травми в результаті ДТП на Тернопільщині • Житель Підволочиська реалізовував рецепти та нарковмісні препарати • Чужі будинок і позашляховик та мільйони в готівці: чим збагатився торік «слуга народу» Володимир Гевко • На щиті повертається до батьківської хати герой з Тернопільщини: тримав небо над нами від 2014 року • На щиті: громада на Тернопільщині зустріла полеглого Героя  • На Тернопільщині скасували тендерів на понад 236 мільйонів та відкрили кримінальні справи • У Тернопільській громаді зафіксовано п’ять фактів порушень правил рибальства (+фото) • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • Колишнього керівника податкової Тернополя ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів • Лишилося зібрати п’ять тисяч: рідні просять підписати петицію щодо присвоєння звання Героя Денису Блонському • У кошторис шкільного укриття за 77 млн вписали гумову плитку з Тернопільщини по 4 рази завищеній ціні • Тернопільські ветерани візьмуть участь у чемпіонаті України з футзалу • На Тернопільщині водій позашляховика не врахував погодних умов та злетів у кювет

Один з кращих матчів зимової футбольної першості: гол-красень, вилучення, рокова помилка голкіпера та переможний м’яч на останній хвилині (+фото)

Опубліковано: 19 Березня 2023р. о 8:35

18 березня у Боричівці у другому матчі чергового дня на Відкритій першості Тернопільщини з футболу зустрілися «Поділля» з Великої Березовиці та ФК «Гримайлівська ТГ» з колишнього Гусятинського, а нині Чортківського району.

Матч був одним з кращих на зимовій першості, де було практично все, за що вболівальник любить футбол – гол-красень ударом з далекої відстані у «дев’ятку», вилучення, рокова помилка голкіпера та переможний гол на останній хвилині.

Вже на 10-й хвилині поєдинку рахунок було відкрито. У дві передачі «подоляни» дійшли до штрафного майданчика суперника, Дмитро Харчук міг сам забивати, однак віддав передачу партнеру по команді, потенційному новачку Михайлу Варіжуку (у сезоні-2022 виступав за підволочиський «Збруч») і той без проблем переправив м’яча у сітку воріт (0:1). Здавалося, такий початок матчу змусить гравців ФК «Гримайлівська ТГ» нервувати, але підопічні Віталій Гоцалюка швидко відійшли від пропущеного м’яча і самі стали атакувати великими силами. І якщо в одному з епізодів капітан гримайлівської команди Володимир Савчук не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером «Поділля» Володимиром Кравчуком, то в іншому – команда з Гримайлова зуміла зрівняти рахунок. Сталося це після стандарту. Руслан Хабаров потужно пробив, кіпер Володимир Кравчук відбив м’яча перед собою і того добив у ворота Роман Клос (1:1).

У другому таймі на 66-й хвилині друге попередження в матчі отримав центральний захисник «Поділля» Максим Урбанський. Більшість підопічні Віталія Гоцалюка реалізували вже за п’ять хвилин. Красень-гол ударом метрів з 25-ти забив молодий, не високий на зріст, однак надзвичайно технічний та швидкий Станіслав Симчук. Кремезний кіпер «Поділля» Віктор Ольховий, котрий з’явився на полі у другому таймі, не зміг дістатися до м’яча, настільки по складній траєкторії він був запущений (2:1).

Все йшло до того, що гримайлівська команда здобуде перемогу, котра від матчу до матчу додає. Однак переломним у цій зустрічі став епізод на 82-й хвилині. Кіпер ФК «Гримайлівська ТГ» Зеновій Футрик у власному штрафному майданчику почав обводити нападника суперника, помилився, й інший гравець «Поділля» Олександр Єгоров перехопив м’яча і влучно пробив по порожній воротах (2:2). А на останній хвилині матчу гримайлівська команда втратила м’яча у центрі поля, той дістався до досвідченого Миколи Гнатишина, який з ним пройшов з десяток метрів і віддав точну передачу на Юрія Олійника, котрий опинився сам перед голкіпером суперника і скористався своїй шансом, пробивши низом у дальній від кіпера кут воріт (2:3)…

Ось так, до певної міри несподівану перемогу, якщо дивитися на характер гри у другому таймі, здобула команда з Великоберезовицької громади, котра зуміли у меншості відзначитися двічі і святкувати вікторію. А це говорить про те, що грати потрібно до кінця і навіть якщо ти виграєш і маєш територіальну та чисельну перевагу, це не означає, що перемога вже здобута. Сподіваємося, що цей матч стане хорошим уроком для молодого колективу з Гримайлова, котрий цьогоріч дебютує у чемпіонаті Тернопільської області. Та й для наставників «Поділля» матч має стати корисним та інформативним, адже на них чекає вища обласна ліга, де суперники досвідченіші і помилок не пробачають.

***

ФК «Гримайлівська ТГ» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:3 (1:1)

18 березня. Боричівка. Сільський стадіон. +7 град. 50 гл.

Арбітр: Артем Трач (Тернопіль), асистенти – Євген Андрушків (Підволочиськ), Вадим Трач (Тернопіль).

ФК «Гримайлівська ТГ»: Н. Бодак (Футрик, 46), Ваврик, Хабаров, Кармелюк, Зубик, Бардокін (Бекесевич, 46), Савчук-к, Клос (Березівський, 67), Процюк (Подоляк, 58), Симчук, І. Гуменюк (Гринів, 80). На заміні: Шумило, Романів, Сагайдак, Лафета, Галько.

«Поділля»: Кравчук (Ольховий, 46), Р. Кривий (Гнатишин, 46), Урбанський, Герасимчук, Керничний (Баб’як, 46), Грабчак (Медвідь, 75), Коваль (Олійник, 76), Тригуба (Фарботняк, 46), Грегуль (Єгоров, 58), Харчук-к (Копцюх, 80), Варіжук (Р. Кикіш, 57).

Голи: Михайло Варіжук (10), Роман Клос (27), Станіслав Симчук (71), Олександр Єгоров (82), Юрій Олійник (90).

Попереджені: М. Урбанський (42), М. Зубик (50).

Вилучений: М. Урбанський (66, друге попередження).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн