Найсвіжіше:
• Чиновник Тернопільської міськради витратив 12,7 млн грн на неякісні спальні мішки • 6 грудня тернополяни прощатимуться із загиблим на Донеччині Героєм • Положення про Пантеон Героїв Тернополя є частково нечинним, – 8-й апеляційний адмінсуд • У Дністровському районі знайшли уламки російської ракети: бойова частина не здетонувала • На Тернопільщині 217 безробітних з інвалідністю шукають роботу: роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації • Наступного року військову підготовку в Україні мають пройти всі чоловіки від 18 до 25 років • Підволочиська громада отримала техніку від Програми USAID DOBRE на майже 3 мільйони • Тернополян закликають здавати кров для наших військовослужбовців • Мобілізація жінок і 18-річних: чого очікувати українцям найближчим часом • На Тернопільщині землю з стародавніми поселеннями заборонили розорювати • Переклад документів для навчання за кордоном • На Тернопільщині помер талановитий музикант • Ноу-хау по-буковинськи: у центрі Чернівців облаштовують підземний майданчик для сміття (+фото) • 5 грудня тернополяни прощатимуться із загиблим на Сумщині Героєм • Через Тернопіль, Заліщики та Чортків курсуватиме прямий потяг до Варшави • Тернопільські енергетики повідомили, коли вимикатимуть світло 5 грудня • На Тернопільщині п’яний водій спровокував ДТП з потерпілими • Жителя Тернопільщини засудили до 10 років тюрми за зґвалтування 6-річної дівчинки • На Харківщині загинув військовослужбовець з Тернополя • На Тернопільщині встановили осіб, причетних до жорстокого поводження з дикими кабанами • У керівника Чернівеччини з’явився новий заступник • Вчителя ліцею на Волині підозрюють у розбещенні неповнолітнього • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Один з найсильніших захисників в історії тернопільського футболу святкує 70-річчя! • Підключаємо Домашній Інтернет у Києві: інструкція для новачків
rss

Одкровення нетипового лікаря: «Чому гіпотоніки – особливі люди»


Опубліковано: 16 Серпня 2020р. о 11:00

Наталія Ніколаєва

Вона має три спеціальності – педіатрія, фтизіатрія та управління охороною здоров’я, була начальником медичної служби полку Національної гвардії України, а зараз займається приватною практикою у сфері психосоматикки. У лікаря Наталії Ніколаєвої – понад 20 тисяч підписників у Фейсбук, а запис на прийом сягає кількох місяців. Вона розвінчує стандартні медичні практики і не боїться критикувати чиновників МОЗ. Сподіваємося, поради цього унікального лікаря допоможуть і нашим читачам.

«Гіпотоніки як психотип – це незвичайне явище природи, але досить поширене, особливо в юнацькому і ранньому молодому віці. Дорослий гіпотонік – це окрема пісня і рідкісний екземпляр, диво, яке зберегло в собі дитячу відкритість і захоплення світом, підліткові комплекси й ідеалізм, але вдало мімікрують під дорослу особину. Розпізнається через моложавість і невідповідність зовнішнього вигляду біологічному віку.

Взагалі гіпотоніки – парадоксальні люди. Немов із космосу. Ранимі і сентиментальні, дуже чуттєві. Їх легко зачепити, але образи вони не в змозі довго зберігати, як і накопичувати енергію, яка ллється з них потоками. Через те, що вони цю внутрішню енергію шпарять у навколишній простір і не можуть її концентрувати й акумулювати (на відміну від гіпертоніків), вони часто почуваються невпевнено й абсолютно незахищено.

Пізнати їх дуже легко, особливо в юному віці: у них практично у всіх тонкі, довгі й холодні пальці. Вони навіть влітку сплять у шкарпетках. Але не всі і не завжди. Їхня характерна особливість, на відміну від нормальних організмів, – реакція на стрес. Не знаю, що там у них виробляється замість адреналіну, але якщо інші організми на стрес дають звуження великих судин і розширення дрібних, то у цих навпаки – розширюються великі і тиск ще більше падає. А дрібні – спазмуються, і через це – холодні кінцівки і багато інших неприємних відчуттів і станів.

Із двох фізіологічно-психологічних реакцій на стрес: бий або біжи, вони вибирають третю – прикинься мертвим. Якщо прикинутися не вдалось, то загнаний у кут і притиснутий до стінки гіпотонік може досить болісно вкусити і навіть стукнути тупим важким предметом по голові. На цьому в нього повністю закінчується той мізер енергії, який зберігався “на потім, як НЗ”, і не встигнуть у потерпілого згаснути зірочки в очах після удару в голову, як гіпотонік тут же пошкодує про скоєне, а також самого потерпілого, надасть йому допомогу і навіть відвезе за свій рахунок у лікарню, дорогою продовжуючи каятись і гризучи себе зсередини.

Гризти себе зсередини – улюблене заняття гіпотоніка. Іноді вони настільки захоплюються самоїдством, що «вигризають» собі виразку шлунка, особливо в юному віці.

Що характерно, про своїхслабкості гіпотоніки часто не розповідають, а навпаки – можуть створювати собі образ холодної неприступності і навіть якоїсь суворості. Але варто заглянути всередину… а там плюшеві ведмедики з рожевими зайчиками водять хороводи під ностальгічні мелодії.

А взагалі гіпотоніки – дуже доброзичливі люди, завжди гостро потребують любові і підтвердження своєї потрібності, бо власну любов до себе вони практично не здатні виробляти, витрачаючи її на сумніви і невпевненість. Вони не мають ніякого захисного бар’єру проти грубості, несправедливості і будь-яких гидот на свою адресу, навіть безтактності їх глибоко зачіпають і ранять у серце.

З віком гіпотонік вчиться будувати бар’єри, відокремлювати другорядне і незначне, але все одно часто пропускає удари, особливо зраду від найближчих.

Обкатаний віком і життєвими вибоїнами, гіпотонік в один прекрасний момент набуває рис гіпертоніка: “пішли всі геть” і “я так сказав і буде по-моєму”, що полегшує йому життя, але робить з нього практично монстра психологічної інженерії: зовнішня жорсткість і неприступність змушує оточуючих ставитися до нього з повагою і деякою боязкістю, а всередині вони залишаються такими ж чутливими, вразливими, ніжними романтиками. Але про це знають тільки ті, кому вони довірять свою душу.

У гіпотоніків цікавий букет схильності до певних станів і захворювань, але практично всі вони пов’язані із психосоматикою, і на 80% зазвичай вигадані й виліковуються до кінця діагностики самостійно».

Далі буде…


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше