Найсвіжіше:
• Три роки полону: додому повернувся оборонець Маріуполя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини • Хірурги успішно видалили тернополянці трикілограмову пухлину матки • На Хмельниччині звільнили 16 прокурорів з інвалідністю, ще 47 – на посадах • Під Тернополем сталася масштабна пожежа: вогонь охопив площу 3 гектари • У Тернополі школярі створили триметрову писанку з пряників • У Тернополі скасували великодні гаївки через можливі ракетні обстріли Росії • На Буковині судитимуть голову сільради за розтрату 1,4 млн грн для ЗСУ • На війні загинув син старости з Тернопільщини • Сьогодні відбудеться тернопільське дербі в чемпіонаті України з футболу • Дві доньки залишилися без батька: війна забрала життя 42-річного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині помер пожежник з 26-річним стажем • Перестало битися серце заступниці директора школи на Тернопільщині • Обмеження мерських строків: як відреагував Надал? • На Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • У Тернополі батьків судитимуть за кримінальні розваги сина • На Донеччині загинув військовий з Тернополя • У Тернополі затримали іноземця-збоченця • Як у Тернополі під виглядом «омолодження» дерев знищують зелені насадження • На Кременеччині горіло підприємство для зберігання зерна • У Тернополі викрили магазинного крадія-рецидивіста • На Зборівщині під колеса авто потрапив хлопчик • У Бережанах виявили мертвими брата та сестру (фото) • Живопис як медитація: трансформаційне мистецтво Ольги Ткаченко • На території Буковини московських церков не буде – обласна рада
rss

Незаконно відправив до Польща колекцію з  наконечників до скіфських стріл: підозрюють жителя Тернопільщини


Опубліковано: 14 Серпня 2022р. о 15:00

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомили про підозру жителю Кременеччини у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2. ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України).

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, за даними слідства, чоловік разом зі спільником через оператора поштового зв’язку незаконно відправив до столиці Республіки Польща колекцію з 382 наконечників до скіфських стріл VII ст. – III ст. до н.е., знайшовши покупця в соцмережах.
Правоохоронці виявили та вилучили з міжнародного відправлення зазначені культурні цінності.
Триває розслідування, що здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
 

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
19 Квітня
18 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше