Найсвіжіше:
• Збірна України WU-15 перемогою завершила тренувальний збір у Тернополі • Відома компанія вклала €20 млн у реконструкцію спиртзаводу на Тернопільщині • На Хмельниччині затримали агентку ФСБ: коригувала авіаудари • Капітан збаразького «Галича» перейшов до команди з Гусятинщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільської області • «Сокіл» з В. Березовиці дозаявив оборонця, півзахисника та нападника • Історія бійця з Тернополя, який дев’ять місяців бореться за життя після поранення мозку • «Зелені леви» з Почаєва дозаявили півзахисника з Рівненщини • Загинув на Донеччині: громада Тернополя 15 червня прощатиметься із Героєм • Тернопільський гурт The Artistic Rats випустив пісню “Вдома холодно” • На Тернопільщину з офіційним візитом прибув митрополит Епіфаній • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: фаворити переможця не виявили • Тернопільщина серед найгірших регіонів за придбанням безпілотників для Сил оборони • За розпалювання релігійної ворожнечі жителю Кременеччини загрожує до трьох років тюрми • Азотний холдинг найбагатшого уродженця Тернопільщини збільшив виробництво добрив • На Буковині жінка намагалась вивезти дрони на понад 4 млн грн через кордон • Гімназія на Тернопільщині має власну електростанцію  • «Поділля» з В. Березовиці дозаявило двох досвідчених півзахисників • Чоловічі шкарпетки як частина образу: як підкреслити індивідуальність • На Сумщині загинув воїн з Тернопільської області • Футбольна команда з Тернопільщини в кроці від фіналу чемпіонату України • Козівчанка на 200 балів здала НМТ з української мови! • Команда з Бережанщини дозаявила чотирьох нових футболістів • Тернополянин облаштував наркопритон у власному помешканні (фото) • Загинув на Харківщині: 14 червня Тернопіль прощатиметься з Героєм
rss

Найбагатший уродженець Тернопільщини викупив у Льовочкіна частку “Інтера” та змінив керівництво телеканалу


Опубліковано: 3 Грудня 2023р. о 17:25

Бізнесмен з Тернопільщини Дмитро Фірташ (народився у селі Синьків, колишнього Заліщицького району) у липні 2023 року викупив частку Сергія Льовочкіна в ПрАТ “Телеканал Інтер” та змінив керівництво компанії в листопаді. Про це повідомляється на сайті телеканалу та на сайті Group DF, передає liga.net.

Раніше Льовочкін був міноритарієм телеканалу, володіючи 20% у кіпрській GDF Media Limited (що на пару з K.H. Media Limited Валерія Хорошковського володіла 90% телеканалу) через Ovitilio Ltd.

У липні 2023 року Льовочкін “перестав бути ключовим учасником суб’єкта” внаслідок продажу 100% акцій Ovitilio Ltd на користь компанії Group DF Holdings Limited. Так, частка Фірташа в Інтері збільшилася з 53,4% до 59,5%.

Структура власності телеканалу “Інтер” зараз має такий вигляд:

61% – ТОВ “Український медіа-проект” (порівну Дмитро Фірташ і Валерій Хорошковський);
29% – Group DF Holdings (Дмитро Фірташ);
10% – ТОВ “Пегас Телебачення” (Світлана Плужнікова).
14 листопада акціонери ПрАТ “Телеканал Інтер” змінили керівництво компанії.

Голову правління Катерину Шкуратову на посаді замінить Олександр Пилипець, який раніше був директором ТОВ “Національні інформаційні системи”.

Також відбулися зміни у наглядовій раді Інтера. Зокрема, з неї пішла Ганна Безлюдна, яка з 2015 року була представницею ТОВ “Український медіа-проект”. Вона продовжить співпрацю з компанією на рівні Group DF media.

Головою наглядової ради телеканалу залишається Роберт Шетлер Джонс.


Джерело: https://biz.liga.net/
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
15 Червня
14 Червня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше